reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

marta moj m bedzie bral ale 2 tyg tacierzynskiego :) az dziwne ze szef nie robil problemow. bo wiadomo jak to u prywaciarza. nie boisz sie kontroli zus? ja mialam jak bylam na L4 :(
anisiaj a Ty masz L4 chodzace czy lezace?
 
reklama
bobo chodzące, ale co z tego jak:

a) mieszkam na zadupiu, komunikacja niby dobra, ale nie mam już karty miejskiej, autobusy telepią i nigdzie nie chce nimi jeździc, a ja nie mam prawka
b) po spacerze do lasu, 100 m od domu boli mnie brzuch
c) po spacerze po domu bolą mnie pachwiny jak po dzikim seksie ;)

oficjalnie mam chodzące, ale wyszło leżące ;)

bietka, a mi coś Zosią pachnie po tych trzech snach :)
 
Bobo właśnie chodzi o to by mi napisał lekarz coś co trudno sprawdzic moze powikłana po porodzie albo pediatra że dziecko ma kolki coś musze wykąbinowac albo psychiatra
 
bietka wybaczam :) a ile ma jeszcze miejsca?
marta jak ja mialam L4 to byli u mnie w domu sprawdzic czy jestem ( mimo ze mialam L4 chodzace ) no i na komisje mialam 2 razy. mialam od lekarza napisane na komisje ze wymagam leczenia itp a mimo to ZUS mnie uzdrowil :wściekła/y: musisz jakas chorobe wymyslec ehe. moj kumple ma od psychiatry i go tez brali na komisje( a byl w szpitalu i bierze leki i nie sciemnia )
 
Anisiaj kochana a mnie to pachnie zdrową,śliczną i różowiutką dzidzią,a płeć kto by się o to martwił:-):tak:!!!
Marta zapytaj się pediatry swojego czy może ci dać tzw opiekę na Olisia.U nas było tak,że na dziecko należy się 60 dni zwolnienia na dziecko tzw opieki bez podawania konkretnej przyczny.

Ja rosół robię tak,że do gara wkładam porcję rosołową i kilka kawałków krowiny,do tego marchewka ,korzeń pietruchy,por i cebula opalona nad gazem,czasami dodaję ziele i liść laurowy.Solę dopiero jak rosół już się pogotuje z godzinkę.Piany nie zbieram,bo moja profesorka z gastronomika powiedziała,że ta piana z rosołu jak opada,to powoduje że rosół jest czysty i klarowny i ja się tego trzymam i mój rosół zawsze jest klarowny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry