reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

jestem :)
sesja juz zrobiona. julka ma zdjecia wszystkie na golaska z jakimis gadzetami ja mam z nia jedno jak ja caluje i razem z m jak ja za raczke trzymamy. m ma tez jak ja caluje i jak ma ja rekach. udalo nam sie ja nawet uspac i ma kilka fotek na sopicha hihi:) kasia sie uczy jeszcze wiec to nie bylo tak wiecie jak u fotografa ale sprzet lampy osiwtlenie ma wszystko ale jeszcze sie uczy. no ale za darmo wiec wybrzydzac nie ma co hihi:)
zaraz obiadek :) a wieczorkiem przyjezdza ciocia m w odwiedziny :)
 
reklama
Jestem jestem Bobo fajna taka sesja czekamy na fotki;-) Scoti buziak dla ciebie trzymaj sie jagbys blizej mieszkała to z chęcią bym cie do siebie zaprosiła żebysmy sobie posiedziały poplotkowały a moze gdzies wyskoczyly dla odstresowania:-) Aniołkowa dziekuje a ty jak sie masz? Julita mi sie wygina na kolanach i własnie uśliniła mi całe spodnie:baffled:czekamy na Nastke mam jeszcze kurze pościerać poprasować pomyć parkiety powiesić pranie a wiecie jak mi sie nie chce:dry:
 
Anisiaj najlepszego dla meza i udanej kolacji:-) Marta współczuje przeboi z małym mam nadzieje ze da ci odpoczać dzis:tak:miałam prasowac aleJulita mi marudziła zajełam sie nia troche teraz spi a ja zbieram w sobie siłe do zelazka:baffled:
 
bobo, oglądałam to jakiś czas temu. Film mocny, bardzo trudny psychologicznie i pokazuje jak wiele leży po naszej stronie. obejrzyj koniecznie, jest rewelacyjny. i nie zgadzam się z panią z bloga, że to nie jest film dla kobiet w ciąży, matek itp. uważam, że wręcz jest konieczny, żeby pokazywac jak wiele zależy od stworzenia więzi bezpiecznej, matka -dziecko. Zwróc uwagę na sam poród, już moment parcia pokazuje jaki był stosunek matki do tego dziecka, a to wiele wyjaśnia w całym zrozumieniu filmu.

marta, wrócił m?

scoti, faceci...tego czasem nie trzeba komentowac...trzymaj się kochana :*

dziewczynki, m wrócił przeszczęśliwy, ale ledwo chodzi ;) ale nakręcony tak, że pewnie za rok kupi narty :) prezent też mu się podobał, teraz ja się byczę, a on ledwo się wyturlał na spacer z psem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry