szóstkowa mama
Fanka BB :)
Dzień dobry!!!
Ja też już wstałam,ale z lekkim bólem głowy.
Aga to za Kubulkową wizytę lekarską &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!
Marta ja dla dzieci miałam inne smoczki,a dziurki w nich powiększałam rozgrzaną igłą.
Idę się ogarnąć.
Ja też już wstałam,ale z lekkim bólem głowy.
Aga to za Kubulkową wizytę lekarską &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!
Marta ja dla dzieci miałam inne smoczki,a dziurki w nich powiększałam rozgrzaną igłą.
Idę się ogarnąć.

ja mam wrażenie ze czy starsi to gorsi żeby nie powiedzieć ze głupsi 