• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Jestem:) pozałatwiałam kilka spraw i teraz musze popracować.
Gosiu:) te kwadratowe koraliki są też z innymi literkami??
Marta, ja robiłam większą dziurę w smoczku nożyczkami:)
Aga &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Marcia, ja wycinałam nożyczkami do paznokci. Jak ci się uda go przewlec na "lewą"stronę to wtedy łatwiej wyciąć. Wytnij tak na oko, na początek malutką dziurkę w razie czego powiększysz.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry