• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

Bietka u nas też sypie cały czas, Kubuś w mirę dobrze jest pogodny ma apetyt tylko go kasze i ma katar jutro do kontroli. Ja oglądałam przyjaciółki, miałam się nie wciągać ale mój m zaczął oglądać:-D na reszcie wraca przepis na życie:)

Marta dobranoc:)

Bobo śliczne zdjęcia Julki:))

U nas zaczęły się ferie, 2 tygodnie z całą trójka w domu
 
reklama
anisiaj jutro nie ma na wspólnej bo w piątek nie było :) jutro o 11 jest co za tydzień - chyba że mówisz o 20 :-)

aga Igi nie kaszle ale zaczął kilka dni wcześniej niż Kubuś, więc jeszcze kilka dni i będzie OK
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry