Aga1402
Fanka BB :)
Bietka u nas też sypie cały czas, Kubuś w mirę dobrze jest pogodny ma apetyt tylko go kasze i ma katar jutro do kontroli. Ja oglądałam przyjaciółki, miałam się nie wciągać ale mój m zaczął oglądać
na reszcie wraca przepis na życie
Marta dobranoc
Bobo śliczne zdjęcia Julki
)
U nas zaczęły się ferie, 2 tygodnie z całą trójka w domu
na reszcie wraca przepis na życieMarta dobranoc
Bobo śliczne zdjęcia Julki
U nas zaczęły się ferie, 2 tygodnie z całą trójka w domu
