• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

aga :( no różnie się życie układa...

dziewczyny moje paznokcie są w opłakanym stanie :( najpierw włosy "poleciały" (teraz już nie wypadają" to teraz paznokcie ... kurcze :/ kupiłam odżywkę eveline 8w1 - bardzo polecają ją... zobaczymy ...
 
reklama
Aga, czasem tak bywa...

A pizza to zadna filozofia,m kupuje spod do pizzy w kauflandzie, sos robi z koncentratu, oliwy, wody i przypraw, a kladzie co mamy w lodowce. Naprawde pyszna wychodzi.

Bietka, daj znac jak ta odzywka. A z scholla do rak nie maja?
 
Kobiety, za mną dzisiaj jedzenie samo chodzi! nie chcę sobie nawet wyobrażać pizzy:szok: Dalej staram się dietę trzymać. Średnio 1kg na tydzień tracę. Ale teraz dalej motywują mnie ćwiczenia, bo w tym tygodniu z zabiegania i braku czasu trochę mniej ćwiczyłam.
Kuba śpi nadal............Próbowałam go obudzić delikatnie, to tylko się przeciągnął i położył na drugim boku...
Bietka, mnie WAX pomógł:) na paznokcie nic nie doradzę bo mam krótkie i nie mam specjalnego problemu z nimi.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry