• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

Marcia, my ochraniacza używamy do tej pory. A był czas że dodatkowo obstawialiśmy pozostałe szczebelki poduszkami, bo głowa w nocy tylko strzelała. Był moment że żałowałam że kojca nie kupiliśmy.
 
reklama
mój też śpi :) :-) oglądałam pogodę długoterminową ma sypać śniegiem :tak: łooooo jutro ma przybyć u nas 10 cm :crazy: a miałam iść na spacer w końcu :crazy::baffled:

mój ma bawi się nowym telewizorem - jeju ile on a funkcji, podłączyliśmy go do neta i mogę sobie oglądać na VOD i Ipla :-)
polecacie serial przyjaciółki ???

aga jak tam Kubuś ???
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry