• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Bobo, bo tam w prawym rogu trzeba wybrac jezyk pl. Rozumiem o czym piszesz, ja mam tylko jedna rozowa bluze i dwie sukienki i juz mam przesyt. Za to Zosia ma duzo niebieskich rzeczy, bo mi sie podobaja ;)

Justi, bietka mam juz 5 wsuwanych, cudne sa. Mama kupila w sklepie no name, pl bawelna, 4zl za sztuke.
 
reklama
justi pytałam bo masz podaną wagę- marzenie w suwaczku, a wyglądałaś mi na wysoką i szczupłą na ostatnich zdjęciach ... hmmm ja mam 170 cm i moim marzeniem jest 72 więc - 4 więcej niż Ty a 3 cm wzrostu więcej :/ hmmmm....

powiem Wam kochane mamusie dziewczynek, że masakra z tymi różami :/ jak widzę dział dziewczęcy w jakimś sklepie to ,,,, wiecie co :baffled:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry