• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
ja mam juz dosc rozu. gdzie sie nie rusze tam wszystko rozowe dla dziewczynki. dzis bylam z marta w pepco i kupilam Julisce niebieska bluzeczke hihi:) wkurza mnie ze co dla dziewczynki to roz :wściekła/y:
 
Aga, oj ciężki. Pół dnia na mieście, Kuba siedział wtedy z moim tatą i nawet nie płakali:)
Bietka, ja i szczupła...Nie mogę na siebie patrzeć. Waga łapie mi 73,4 ale suwaczek musi poczekać. Ostatnio nie mam czasu ćwiczyć z Ewą. Ćwiczę jedynie tak troszkę wieczorem jak Kuba pozwoli.
Bobo, bo tak się utarło że chłocy niebieski a dziewczynki róż. Ja lubię Kubę w zielonym, czerwonym.
 
Mały zasnął wrzuciałam wam foto ha ha ha ja mi się nie chce cwiczyc :zawstydzona/y:
Oli ma rzeczy w niebieskim, granatowym, w paseczki zielone i żółte, granatowe różne nie ma czerwonych i różowych
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry