• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
kuzwa ten moj chlop to z gorem ma. dzis sie zapisalam do mojej lekarki ogolnej zeby z ta reka isc no ale ze z terminami ciezko to zapisalam sie na srode to pacan ma wolne no i ten mi dzwoni ze on sie zamienil i idzie w srode do pracy :wściekła/y: i stwierdzil ze z reka na ip pojedziemy. tlumacze mu ze nie uwierza itp a ten swoje :wściekła/y: osiol
dobranoc bietka
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry