• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Justi tak he he bo w czoraj jak byłam z Bobo na spacerze to Oli był w spacerówce ;-) ale stwierdziłam że przeczekam jeszcze troche trudno będzie jeździł ze skulonymi nóżkami
 
Justi dziwnie mi sie jeździ bleeeeee jakoś gondola taka ładna zgrabna no i jest zabudowana a spacerówka już nie i Oliś był na leżąco to ten pokrowiec na nóżki taki krótki bo do łapek nie dosięga( wiesz co mam na myśli?) spacerówka jest zgrabna jak jest w pozycji siędzącej bo w leżącej to taki kolos
 
Marta, wiem. Ja pod ochraniacz w spacerówce wkładałam kocyk. Oliś lada chwila będzie siedział:) Wiem, że spacerówka wyglądana na dużą w pozycji rozłożonej, ale Olinkowi jest pewnie wygodniej. My zmieniliśmy z gondoli na spacerówkę mniej więcej w tym czasie co ty i też zaczynałam od pozycji półleżącej.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry