• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Dzien dobry,

Zasililam w nocy grono chorowitkow. Boli mnie doslownie wszystko, do tego katar i okropny bol gardla. Cudownie...

Smerfie, witaj kochana :*

Aga, gdzie Dominik pojechal?

Justi, to widze, ze Kuba bedzie podnosil statystyki sprzedazy lekow?;)

Marta, ale Ci rosnie ten chlopak. Juz spacerowka!
 
Anisiaj nie daj się chorobie:) Trzymaj się :)

Martuś pojechali do Tychów do teatru na jakieś przedstawienie:) szczegółów dowiem się jak wróci:) Oli jedzie jutro do Katowic do akademii muzycznej

A w przyszłym roku jadą na zieloną szkołę nad morze na dwa tygodnie:) Pierwszy raz sam tak daleko i długo, ale to dopiero za rok. Też byłam na takiej zielonej szkole fajnie było:)
 
Bobo faktycznie dużo mniejsza a myślałam że to 80 tka a ma 75 :dry:
Anisiaj pod kołderke wskakuj :tak:
Aga fajnie Oliwia mojej siostry była na zielonej szkole rok temu miała 8 lat bardzo była zadowolona
 
reklama
co do Kubusiów lekomanów, mój m tego nie potwierdza :-D:-D:-D
marta noc OK, zęby "dały nam spokój" na razie :))) nie widzę tych górnych dwójek, ale ja nie umiem mu tam patrzeć ;-)
oj rośnie Oli :)
aga super, da sobie chłopak radę... no ale rozumiem.... synek mamusi :)
anisiaj zdróweczka :* wysłać *spam* ???? i miód do herbatki ??? :) ;-)
5958734-herbata-z-cytryna--i-miodu-jak-medycyna-naturalna.jpg


witaj smerfetka :*
bobo życzę aby z ręką było wszystko OKI
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry