• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Hej

Anisiaj tak nagle...Może alergia?

Marta nurofen jest niedobry.Kacper tez go nie chce pić.

Justi zdrówk​a dla Kuby


Aaa mnie dzisiaj znów ten ząb boli.Nie wiem który czy 6 czy 7 czy 8:angry:
 
Gosiu, w sumie to nie nagle. Caly tydzien mialam lekki katar, ale pilam *spam*. Ta kolezanka, u ktorej spalam dwa ostatnie dni chorowala. Od weekendu m chory, a teraz padlo na mnie.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry