anisiaj
Fanka BB :)
evel, wcale Ci się nie dziwię, po tych ostatnich doniesieniach, ja bym chyba na zawał padła. wczoraj jak mówili o kolejnym dziecku, to ja już sprawdzałam gdzie jest najbliższy szpital dziecięcy.
ehhh, polityka prorodzinna...na leczenie kobiet nie ma, na in vitro będzie, w przedszkolach nie ma miejsc, to wyślą do szkoły, zabiorą ulgi, dodatki, bo po co...
ehhh, polityka prorodzinna...na leczenie kobiet nie ma, na in vitro będzie, w przedszkolach nie ma miejsc, to wyślą do szkoły, zabiorą ulgi, dodatki, bo po co...

ja się nie znam ale anisiaj chyba wie najlepiej jak to wpływa na dalszy rozwój takiego bobasa
