• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Witajcie,
nie było mnie w niedzielę i wczoraj ale to była koszmarna niedziela... Wiktor dostał gorączki, nagle... miał 38,9, dałam mu nurofen, poszedł spać i przespał pół dnia, gdy się obudził miał 40,8, znów dałam mu nurofen w dawce normalnie dla jego wieku i tym razem przez godzinę ta gorączka nie spadła mimo że robiłam mu zimne okłady cały czas... skonczyło się wezwaniem pogotowia i zabrali nas do szpitala i lekarze w szpitalu nie mogłi stwierdzić co Mu jest... Przyjechał M i zabrał nas do domu i całą noc miałam czuwania czy Mu się nie pogorszy... Od wczoraj już jest lepiej, ma od wczoraj biegunkę i dziś już w końcu jest bez gorączki także mam nadzieję że już zdrowieje i to chyba jakaś jelitówka... ale strachu się najadłam, jeszcze ostatnio ta dziewczynka zmarła bo jej nie udzielili na czas pomocy... :(
 
O tym że dwulatki mają iść do przedszkoli mówił mi M dziś rano, też byłam w szoku!
Amelka ma ćwiczenie z logopedii w przedszkolu, chodzi i mówi "SZUMILAS" :) jak ta minister :P
 
evel, kurcze w szpitalu nie wiedzieli co mu jest???:szok::szok:

bobo, jak dla mnie pomysł idiotyczny. dla starszych dzieci nie ma miejsca, a dwulatki jeszcze robią w pieluchy, wyobrażasz sobie, że wracasz do pracy i masz takiego przewijać??? te dzieci są takie maleńkie...ta baba jest chora
 
Aga wściekła jestem że zęby mam zrobione a bolą. Widocznie źle zostały zrobione:angry::wściekła/y:

Niedługo prosto z porodówki będa kazali dzieciom lecieć do przedszkola i to na własnych nogach.
Ulga na dziecko też ostatni rok:angry::szok: No jaka jestem na nich wściekła to szok.:wściekła/y:

Evel
​zdrówka
 
no niestety anisiaj ani Ci z karetki nie wiedzieli i doradzili że nas zawiozą do szpitala a w szpitalu dwóch pediatrów go badało i mówili że nie wiadomo co to i jeden powiedział że zostaje w szpitalu a drugi że mamy do domu jechać i jak się pogorszy to mamy wrócić więc całą noc czuwałam przy nim tak się bałam ;/
 
reklama
dokładnie, miejsc nie ma już teraz w przedszkolach a co dopiero będzie jak dojdą tam dwulatki! szok! Poza tym są takie dwulatki które w tym wieku dopiero zaczynają mówić...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry