• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
images


Anisiaj taki mam tylko bez butelki
 
Dziewczynki muszę wam to opowiedzieć.
Otóż przed chwilką wróciłam z księciem Karolem z przedszkola.Młody po drodze zapytał mnie dlaczego na drzewach nie ma jabłek,więc ja jemu wytłumaczyłam że najpierw muszą być liście na drzewach,potem kwiatki,potem pszczółki na te kwiatki na jabłonce siadają pszczółki i dopiero na sam koniec rosną i dojrzewają jabłka.Więc Karol powiedział mi ,że już teraz wie,że pszczoły robią nie tylko miód.Ja się zapytałam co jeszcze a on mi odpowiedział,że jeszcze pszczoły robią jabłka:szok::-)!
Uświadomiłam mojego syna,że pszczółki przenoszą tylko pyłek z kwiatka na kwiatek.

No i nadal was nadrabiam,a jak już to zrobię to postaram się poodpisywać,hihi żeby nie było że ja tylko o sobie.
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry