• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
byłam na spacerku - wracam i dowiaduje się że pszczoły robią jabłka :-D:tak::-D

kinga jutro wysyłam list z avonem :)

aga ja mam cienki kombinezon - czapkę taką przejściową nie grubą (bo mam kaptur) , chustkę pod szyję -pod kombinezonem ma body z dł rękawem + spodnie dresowe i skarpetki - wróciliśmy a on był taki cieplutki :cool2: nie przykrywam kocem...
anisiaj czyli rozkłada Cię bardziej ??? :-(
 
jestem jestem :)
lekarka dala mi skierowania na przeswietlenie i do chirurga. poszlam zrobilam chirurg nic a nic nie widzi wszystko jest dobrze. reka jeszcze poboli i ma przestac a jak nie przestanie to mam wrocic :) pozniej jeszcze bylismy u tesciow i na zakupach spozywczych. w biedronce sa spodenki dresowe bluzeczki klocki takie budowania fajne rzeczy maja :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry