reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Fiu fiu wszystkie sie szykuja , ah dobrze ze nie jade bo sierotka Marysia nie mialaby czasu w spa sie wylegiwac bo musi pracowac ... Ale uwaga szefowa ma gest pozwolila mi wyjsc wczesniej ....o pol godziny hehe
 
reklama
Smerfi wow ale sie wysiliła:) ale dobre i pól godziny

Justo wyprasowałaś te falbany?

Bobo zginela ze o bietce juz nie wspomne
 
Aga, wyprasowałam:)
Mam problem ze spakowaniem. Jak zwykle za dużo rzeczy do zabrania.
Gotuję, prasuję itp:)
Smerfetko, heheheh, ależ miłosierna ta Twoja szefowa:)
 
helooooooooooooooo jestem :)

byłam na spacerze po śniadaniu bo teraz upał, młody śpi, ja już odkurzyłam, zmyłam podłogi...
hahahaha w spa to ja będę jutro :-)
idę was nadrobić
 
bobo obecna :)

niestety lump byl tak oblegany przez baby ( 10zl kg dzis to trzeba sie obkupic ) ze nic nie znalazlam ani dla siebie ani dla Julki :(
nie bede pikna w metropolijiiiiiii :(

ale mam walizke od tesciow :) mam nadzieje ze sie w nia zmieszcze... tzn nie ja bo tam co najwyzej to by noga moja weszla ale moje rzeczy sie zmieszcza mam nadzieje :-D
 
jejku muszę wyprasować kolejną porcję prania, zrobić m obiad na 2 dni :) ;-)
no i się spakować :)))
aaaa nic mi się nie chce !!!!
 
reklama
Do góry