reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Przywitam się mimo wszystko;-)

U nas dopiero dzisiaj wyszło słoneczko i zrobiło się cieplej. Bobo zapraszam więc do mnie.Do wczoraj chodziłam z długim rekawem. Dzisiaj założyłam krótki ale spodnie mam długie dresowe.
Muszę w końcu jakies pranie wrzucić.

Miłego dnia

Aga no i mąż Twój wraca.Ale zleciało...
 
Ostatnia edycja:
Ja mam chwilową przerwę w sprzątaniu. Korzystam z pogody, więc pomyłam okna, zmieniłam firmanki, wytrzepałam i wyprałam dywany, jeszcze łazienka mi została do posprzątania.
Aga, super!!!!
Gosiu, rozmiawiasz z Kaceprkiem o ewentualnym przedszkolu?? ja Kubusiowi mówię, powoli go przyzwyczajam:)
 
Justi tak:-) Chce Kubus iść?
Rozglądam się za butami do przedszkola.Nie chce takich typowych jak chodzą bo wydaje mi się ze są śliskie.Innego wyboru niestety nie ma.
Myślałaś już?

Robię placki któych przepis niedawno wrzucałam. Sa szybkie,smaczne,zdrowe i Kacper je uwielbia
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja, u nas dziś gorąco, ma być okropnie do poniedziałku
musimy jakoś przeżyć

justi, gosia - hehehehe ja chyba we wrześniu muszę zapisać I do przedszkola - u nas takie jaja z przedzszkolami :p

miłego dnia
 
Zaraz zalukam na przepis.
U nas pan powiedział że najważniejsze jest to żeby byty były na rzepy, lub wkładane. Ja kupię jakieś trampeczki. U nas też ubrania, buty, muszą być popodpisywane. Znalazłam taką stronę i kupię Witamy w sklepie Podpisane.pl i zaprasuję w bluzę, bluzkę itp.
Ja rozmawiam z Kubą tego typy, że gdy zakłada buty i mówi że jego rączki są zmęczone:-) i żebym mu założyła, to ja się go pytam, kto w przedszkolu mu będzie zakładał. On już wie że to nie będzie mama:) Rozmawiamy też że po obiedzie w przedszkolu ja po niego będę przyjeżdzac.
Ale to sama teoria:))))
Bietka, u nas też gorąco.
 
O matko Bietka:szok:

U nas duszno ale jest w miarę przyjemnie.

Jusi ja w ten sam sposób rozmawiam:tak:
Ja myślałam o buciakach typu sandałki bo Kacper nie lubi w ogóle w butach chodzić.Najlepsze dla niego to croksy.
 
reklama
Do góry