reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
witajcie. a oto mój brzuszek a w nim Monisia!!!
img14770do.png


img15052nn.png


img15074vs.png
 
reklama
Niunia!

Twój brzuszek jest uroczy, taka śliczna piłeczka. :laugh:Tylko pozazdrościć Monisi bo ma ładną mamusię i fajniusie mieszkanko.
 
Czesc dziewczynki dwa dni mnie nie bylo a tutaj tyle pieknych brzusi:)
Gratuluje wszsytykie brzusie sa piekniste a ich mieszkancy jeszcze bardziej pozdrawiam i trzymam kciuki za wizyty u lekarza:)
 
Dzięki dziewczyny! Aż się zarumieniłam hehe!
Wasze brzuszki też są super!! :laugh:
Za jakiś czas znowu będzie trzeba zrobić fotki.
Pozdrawiam
 
29tyg0dnibrzusiozprzodu2mm.jpg


tu fajnie wygląda, z przodu ma ładny kształt:)cos mnie wzięło dzoś na fotki

29 tyg i 0 dni:)
pozdrawiam i wybaczcie mi to chwalenie się,proszę o wyrozumiałość:)
 
nausea a gdzie masz sie chwalic jak nie tu i tutaj apel do wszsytkich brzuchatek :) chwalcie sie swoimi brzusiami bo za pare miesiecy bedzie wam brakowac swoich brzusiow:)
a wogole to nausea brzusio sliczny:)
 
reklama
Dzioobek jesteś super miła, ja myślę, że Aleks to szczęściarz i nie na darmo 'pchał 'się na świat do takiej kochanej mamusi:)Ucałuj to Swoje Słoneczko od cioci:)
 
Do góry