reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze testowania...

reklama
Cześć dziewczyny! Po ostatnim testowaniu nawet nir chciało mi się tu zaglądać... Znowu jedna wredna krescha!!! :mad: Ja już tracę siły. Na następny cykl mam tabletki Clostilberyt od 5 do 9 dc. Ma to wspomóc owulację. Zobaczymy. Najgorsze jest to, że te "starania" - liczenie dni, leki, obserwacje- coraz gorzej działają na mnie i coraz mam mniejszą ochotę na przytulanki a bez tego cóż szanse żadne. Czy może ktoś też tak ma??
 
margolis ja na przytulanki niemialm ochoty jeszcze jakies 3 m-ce temu wtedy moglam sie tuli tuli raz na m-c az pofarbowalam wloski na czarno i chyba ta farba udezyla mi do glowy bo teraz codziennie meza tule...az wola czasem na mnie gwalcicielka...a tak powaznie to wierze ci ze takie liczenia itp moga powodawac ze sie czlowiekowi odechciewa..moze sprobuj bardziej luzno podchodzic i wtedy sama fasolka wskoczy :)POWODZENI
 
Dzięki Wiki! Postaram sie ale coś mnie dzisiaj jakaś derecha napadła... idę sie dziś trochę pobawić więc może mi się polepszy! Oby ;)
 
milej zabawy...ja juz niepamietam kiedy sie bawilam na jkiejs imprezce...moze na sylewstra gdzies dopiero a jak nie nie to w karnawale...glowka do gory i baw sie dobrze :)
 
reklama
Do góry