reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Gabinia, myslę, ze u Ciebie to moze byc już. Przy rozwieraniu si e szyjki też jest krwista wydzielina, no i dzieci robia sie spokojniejsze. Trzymam kciuki za Ciebie :-)

nocka była okropna.... wydzielina sie rozkręciła... bóle też - czekam na mamę i jakę na IP zobacze czy sie rozkręcam
bedę w kontakcie :))
dzięki za kciuki chyba się przydają ;*
 
reklama
byłam sobie na wizycie. Moje odczucia, o których pisałam(czuje jakby mi miał wypaść czy coś) są uzasadnione - Tymon bardzo mi już napiera główką i jest nisko, ale jeszcze 'nie ma tragedii' bo jak go gin popchnęła (puknęła w głowę:-D), to trochę go odepchnęła(na chwilę), więc jeszcze nie jest ustawiony stricte do porodu. Rozwarcie nadal 2 cm. Śmiejemy się, że tak zostałam zbombardowana lekami, że jeszcze gotowa jestem przenosić :|:|. Chociaż na do widzenia mi powiedziała, że jak mi się uda to mam przyjść za 2 tygodnie, a tak to czeka na wiadomość o porodzie :-). Więc już sama nie wiem.
W każdym razie, zaczyna mi bardzo doskwierać ciąża - ledwo chodzę przez to jego ułożenie, jeszcze jakoś mi dziwnie naciska, że mam prawą nogę spuchniętą a lewą normalną.
 
mucha gratuluję wizyty :-)
gabinia powodzenia !
Ja dzisiaj też po wizycie, mała waży ok 3,300. Termin z usg taki sam jak z om :-)
poza tym wszystko ok!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczyny :-) Ale dzisiaj piątek(już niedługo się kończy :-() a małej nie ma...
Byłam dzisiaj na KTG, bo gin kazał zrobić no i nic się nie dzieje :-( oj, załamana jestem trochę ...

Gabinia- powodzenia życzę i czekam na pomyślne wieści :tak:
 
Do góry