reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Gratuluję udanych wczorajszych wizyt:-)
maggie teraz jak jesteś na L4 to dużo leż i odpoczywaj:tak:
Megmarion super wiadomości;-)
 
reklama
Ja też już po usg genetycznym:)było wczoraj, wszystko jest w porządeczku, więc planuję się uspokoić choć na parę dni...ufff
 
No,nooo dziewczyny normalnie prześcigacie sie w tych dobrych nowinach-i tak trzymać.

Maggie i sagaa-grzecznie nam odpoczywać,bo jak nie to wyślemy do was jakaś sierpniówkową delegacje i na siłę do wyrka przywiażemy;-). A tak na poważnie to oszczedzajcie się i dobrze odżywiajcie:).

a85- dobrze,ze sie odwzwałaś.Trzeba było tak nie zwlekać,to byśmy cie szybciej pocieszyły,dały wsparcie i jak trzeba to tez by delegacja pojechała;-).
Ale wiesz,ja jestem optymistka co do tych twoich wyników. Po pierwsze jednak wynik mieści sie w normie, po drugie to wiesz to badanie nt wymaga duzej precyzji i równie dobrze ginka mogła sie troszke pomylic,dzidzius sie gorzej ułozył i juz wynik troche zmieniony-takze głowa do góry. W nomie to w normie i tego sie trzymaj. A ,ze lekarka wysyła cie na dalsze badania to tez dobrze,bo jak ma choć cień wątpliwosci to niech lepiej sprawdzą i potwierza ,ze wszystko jest oki.
Domyslam sie ile cie to nerwowo teraz kosztuje,jak ci to pomoże to pisz tu nam o wszystki co cie gryzie a my postaramy sie pomóc jak umiemy najlepiej. Bedzie dobrze-czuję to!
 
No,nooo dziewczyny normalnie prześcigacie sie w tych dobrych nowinach-i tak trzymać.

Maggie i sagaa-grzecznie nam odpoczywać,bo jak nie to wyślemy do was jakaś sierpniówkową delegacje i na siłę do wyrka przywiażemy;-). A tak na poważnie to oszczedzajcie się i dobrze odżywiajcie:).

a85- dobrze,ze sie odwzwałaś.Trzeba było tak nie zwlekać,to byśmy cie szybciej pocieszyły,dały wsparcie i jak trzeba to tez by delegacja pojechała;-).
Ale wiesz,ja jestem optymistka co do tych twoich wyników. Po pierwsze jednak wynik mieści sie w normie, po drugie to wiesz to badanie nt wymaga duzej precyzji i równie dobrze ginka mogła sie troszke pomylic,dzidzius sie gorzej ułozył i juz wynik troche zmieniony-takze głowa do góry. W nomie to w normie i tego sie trzymaj. A ,ze lekarka wysyła cie na dalsze badania to tez dobrze,bo jak ma choć cień wątpliwosci to niech lepiej sprawdzą i potwierza ,ze wszystko jest oki.
Domyslam sie ile cie to nerwowo teraz kosztuje,jak ci to pomoże to pisz tu nam o wszystki co cie gryzie a my postaramy sie pomóc jak umiemy najlepiej. Bedzie dobrze-czuję to!

tak jest Pani Moderator:) Będziemy się oszczędzać:) Ale z Ciebie prawdziwa szefowa:)
 
reklama
karolap, Megmarion i Blackberry gratuluję udanych wizyt :-)
a85 jak dobrze, że się do nas odezwałaś. Wiem, że jeszcze dużo nerwowych dni przed Tobą, ale wierzę, że wszystko dobrze się skończy. Górna granica, to jednak górna granica normy i tego się trzymaj. Bardzo rzadko rodzą się dzieci z wadami genetycznymi, to wciąż jest niewielki odsetek i bardzo mocno życzę Ci żeby Ciebie to nie dotyczyło, ani żadnej z nas!!!!
 
Do góry