reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

No to ja miałam wczoraj przesrany ranek i to dosłownie rzecz ujmując. Byliśmy na szczepieniu odra, różyczka, świnka i powiem Wam, że z czystym sumieniem tej szczepionki nie podałam. Póki co Jaśko aktywny jak zawsze ba nawet apetyt mu wrócił!:-D Oby żadnych powikłań nie było! No i ja muszę się tą samą wredotą zaszczepić. Jak w ciąży byłam okazało się, że różyczki nie przechodziłam i przed planami kolejnego maluszka muszę ją przyjąć.
 
reklama
U nas po szczepieniu odra,świnka, różyczka w 9tej dobie pojawiła się gorączka (24godziny, 38,9st), a następnie wysypka w postaci czerwonych plamek (najwięcej na brzuszku). Lekarka powiedziała mi, że to typowy odczyn poszczepienny jaki może dawać komponenta odrowa. No i po szczepieniu pojawił się brak apetytu, na szczęście powoli wraca do normy, ale prawie miesiąc wpychałam jedzenie w Pawcia na siłę.
 
A czy po tej szczepionce zauważyłyście zmianę w zachowaniu dziecka? Mam tu na myśli niepokój,poddenerwowanie,brak apetytu,osowiałość itp.?
 
Spring- jak na razie to pełnia szczęścia i tyleż samo energii, aż za nadto :-). Zobaczymy co dalej będzie się działo.. A Wy jesteście jeszcze przed szczepieniem?
 
krówka tak,jesteśmy jeszcze przed szczepieniami. Mieliśmy je przełożone ze względu na ospę. Idziemy w poniedziałek. Aż się boję:sorry:
 
kurcze - martwicie mnie z tymi powszechnymi wysypkami poszczepiennymi, niby pediatra powiedziałą, że w 6 miesiącu ciąży mogę małą szczepić ale jakoś tak nie czuję tego... :no:
 
reklama
Z tym mlekiem Nan pro3 to konsystencja faktycznie inna. Przeszlismy normalnie skończyło nam się mopakowanie 2 to wsypaliśmy 3. Mały po powrocie na 2 i braniu dicoflor 30 mały zaczął znowu robić ładne kupki. A lekaż nam powiedziała, że nie musimy podawać 3, bo mały itak prawie wszystko już je więc nie powinno mu niczego zabraknąć. A robiliśmy badania morfologie, crp i mocz, i wyszły dobrze.
A co do mierzenia na wizycie to go mierzą, ale to tak na oko bo mały się wierci. Mają taki stolik z przyklejoną miarką i kładą na nim maluchy i mierzą.
 
Do góry