reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Gratuluję siusiaczków!

To ja poproszę wstrzymać się z otrzepywaniem worka z pindolkami, do poniedziałku, aż wrócę z połówkowego :-p Drugiej dziewczynki mogę nie wytrzymać tak mi moja daje popalić :sorry:;-)

Hope ja Ci już przecież powiedziałam, że syn będzie - po profilu buzi poznałam, nie pamiętasz :D:D:D
 
reklama
Hope ja Ci już przecież powiedziałam, że syn będzie - po profilu buzi poznałam, nie pamiętasz :D:D:D



:-D:-D:-D pamiętam, pamiętam! Wypaczyła mi się przez to psychika, gapiłam się potem długo na skan i szukałam wąsów :-D:-D:-D:-p
Moja mama też ciągle jak mantrę powtarza chłopak, chłopak. Ale jak będzie znowu buła to normalnie reklamację składam!
 
hahaha relamacje, ja to sie smialam ze swojego, bo mowie twoj ojciec 3 chlopow zrobil, a ty nawet jednego nie umiales? Ale teraz go doluje, ze jednak moje geny sa silniejsze, bo u nas same cipki ;-) ja mam rowno za 2 tyg wizytke i tez polowkowa i juz zyje tylko tym, bo zobacze co tam moja niunia ma dokladnie miedzy nozkami
 
a JA MIAŁAM NA WCZORAJSZĄ WIZYTĘ ZŁE PRZECZUCIA o maleństwo a tu się okazało że to ja złapałam jakieś zapalenie grzybicze pochwy (skąd? jak? nie wiem!) dostałam maść i ma być dobrze!
A co do naszego maleństwa to na szczęście ciągle jest chłopcem (pierwszy raz sie pokazał w 16 tyg i bałam sie ze to za wcześnie żeby to była prawada) ale wczoraj lekarz poszukał i nadal jestem happy bo to chłopiec!!! Waga ok 382g a dł 14cm (ale to chyba bez nóżek jest mierzone). Dokładnie było widać jak otwiera usta i połyka wody, serduszko też ładnie pracuje, gin ma nowy sprzęt wiec dokładnie widziałam komory serca i półkule mózgowe, pęcherz i wszystko pozostałe ok, żadnych rozszczepów na pewno nie będzie lekarz dobrze obejrzał buzie, ujście pępowiny też bez guzów i w ogóle gin powiedział że nic martwiącego go nie widzi i jest zadowolony!
Mam tylko doła przez tą grzybice, ale narazie to początkowe stadium i ponoć nie jest groźne, dlatego gin powiedział ze nie może dopuścić zeby się rozwinęła bo poźniej będzie problem.
 
Ivana cieszę się że z dzidzią oki i że dalej synuś. A z tę grzybicą się nie martw, bo my cieżarne niestety teraz jesteśmy bardziej podatne na takie świństewka. Głowa do góry:):)
 
Ivana to jeszcze raz gratuluję synka:) wiem jakie to uczucie bo sama dowiedzialam sie woczraj, ze tez mam syna:) jestem szczesliwa jak nigdy:) i pewnie to zbieg okolicznosci ale na usg wczoraj tak jak Ty tez widzialam jak slicznie wody polyka:) sam lekarz się smiał ze synuś ćwiczy i da popalić rodzicom głodomorek:):):)
 
Oj dziewczyny, zadroszczę Wam i gratuluję:) Ja czekam na następne USG do 4 stycznia, więc trzymajcie w tym swoim worku jeszcze jednego siusiaka, żeby dla mnie nie zabrakło:)
 
madzik_k ani się ogladniesz i nadejdzie ten dlugo oczekiwany 4 stycznia:) teraz swieta, sylwester szybko przeleci:):) w takim razie trzymam kciuki za chlopczyka:)
 
Wiecie co dziewczyny tak sobie własnie mysle że mam rewelacyjnego gina!!! Wczoraj na wizycie poświęcił mi prawie 30 min, zadnego pośpiechu no pomimo ze zapowiedział juz na poprzedniej wizycie ze czas na drugie macanko w ciązy to i nie szkoda mu było czasu na usg. dUZO CZASU tez poswieciła na dokładne oglądniecie synka i wzystkie jego częci ciała mi pokazywał a jak cos i tak nie mogłam dostrzec to szukał innego ujęcia i dokładnie mi palcem wskazywał, powiekszał na monitorze. Przy tym wszystkim potrafiła cały czas ze mną rozmawiać, odpowiadać na pytania, żartować. Naprawde potrafi stworzyć miła atmosferę, az trudno czasem uwierzyć że jest się w gabinecie ginekologuicznym! Pisze o tym bo jak niektóre z was piszą że maja nieraz same macanko bez usg , albo wizyty trawja tylko kilka chwil to jestem w szoku!!! Dobrze trafiłam.
 
reklama
Do góry