reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

Witam dziewczyny, słodkie te wasze dzidzie i gratuluję udanych wizyt.

A ja na swoją wizytę nie mogę się już doczekać, a ona dopiero za 2 tyg.
 
reklama
Iza - kurcze... no zobaczymy jak bedzie u mnie... póki co w tej ciązy jeszcze nie plamiłam

nie bede cie straszyc ale poprostu uwazaj na siebie bardzo bardzo i dmuchaj jak na jajko i uprzedz M ze zero stresu, sexu i z noszeniem maluszka uwazaj.. ja nie mialam zadnych boli i zadnego plamienia, jak sie zaczelo to polecialo odrazu ciurkiem, nie fajne uczucie :/


ewcik sliczna dzidzia, kurcze szkoda ze wam nie zrobili jeszcze 4d bo to jest nie do ogarniecia taki 4-6cm czlowieczek
 
Ją po wizycie :))
Szyjka zamknięta,długa. Dzisiaj lekarz wykrył u mnie nadzerke. Podobno przez nią mogą występować te plamienia. Za dwa tyg mam Usg - już nie mogę się doczekać :)))
 
All me, dobrze że jużwiesz na czym stoisz. Czyli już możesz być spokojniejsza. U mnoe pierwsze co sprawdzili to nadżerka i byli zdziwieni że nie mam...:-) Dali Ci coś na te plamienia?
 
reklama
Ewcik - super maluszek. Gratuluję udanej wizyty.

All_me - super, że znaleźli przyczynę. Mam nadzieję, że teraz będziesz mogła być trochę spokojniejsza.
 
Do góry