reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

reklama
Sisha - mi lekarz nie podał wagi na genetycznym. W pierwszej ciązy wagę poznałam w 21tc na połówkowym. Wcześniej lekarz określał tylko tygodnie ciązy. Ale może tak tylko było u mnie.
 
Sisha , mój lekarz tez nie podawała wagi dziecka-w poprzedniej ciązy tez pierwszy raz na połówkowym się dowiedziałam o wadze ;) Tętno mojej dzidzi wynosiło 164 i lekarz mowi ze na 80% dziewczynka :)
 
Ja ogolnie mam dziwnego lekarza, podal mi wage plodu, ale przeziernosci to juz nie, a nie wiedzialam jak o to zapytac po angielsku.. Wage plodu zwalam na swoja wielorybia wage i na moj apetyt, jem wiecej niz przed ciaza i przy kazdej wizycie u lekarza moja waga pokazuje +1 kg, wiec teraz jestem 4 kg do przodu..:baffled:
 
Ja w to tętno nie wierzę, bo w poprzedniej ciąży miałam niby na dziewczynkę, a jest chłopak :-)

Sisha
- mój lekarz też nie podaje wagi na genetycznym i chyba większość lekarzy tego na tym etapie nie robi. Może u Ciebie, za granicą jest inaczej. Ale nie przejmuj się tą wagą, bo ona jest wyliczana na podstawie długości dziecka, obwodu główki i czegoś jeszcze (nie pamiętam już czego) - czyli jest taka mniej więcej, bo bo przecież nie wsadzi Ci wagi do brzucha żeby zważyć stwora :-) Tak więc prawdopodobnie Twój maluch jest po prostu większy/dłuższy niż większość dzieci w tym tygodniu, stąd taka waga, nie znaczy to na pewno, że przy porodzie będzie 2 razy cięższy ;-)
 
karlam a co dostałaś na infekcję? bo ja też się z nią borykam, a ginka jakoś boi się dawać coś więcej, niż pimafucin i nystatyna, które nie pomogły za wiele

madzik moja dzidzia miała tętno 165-170 na wizytach, ale nie nastawiam się na żadną konkretną płeć ;-)
 
Dziewczyny ja po wizycie niestety USG nie miałam za wcześnie,mam przyjść za 3 tyg :dry: ale doktor mnie zbadał sprawdził wyniki i wsio ok.No i teraz jestem pewna że ja ostatnia będe termin na 30.08 jednak mam.I znowu to ch*****e czekanie :baffled:Ale najważniejsze że wszystko w porządku
 
ile dzidzia miala "wzrostu"? bo faktycznie prenatalne mozna zrobic jak bobas ma min 45mm
i bedzie panienka :D jak ja- bardzo dobry znak ;)
 
Iza doktor wogóle nie zrobił USG bo powiedział że nie ma sensu w 11 tyg robić bo mało kiedy da się zrobić genetyczne lepiej zrobić za 3 tyg ,mam przyjechać do niego ale do innej kliniki gdzie też przyjmuje ale ma lepsze Usg bo tam ma 4D więc lepiej wszystko będzie widać.Może nawet zobaczymy co jest między nogami :-D A tak wogóle to i ja jestem panienka i bardzo się cieszę że moje drugie też będzie panienka bo Lenka to baranek,oj ciężki charakterek (uparta rządzicielka ,ale z drugiej strony sobie myślę że może to i dobrze poradzi sobie dziewczyna w życiu :tak:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mi teraz na wizycie lekarz robił genetyczne, przeziernosc mialam 1,1 i na nosek tez patrzyl i bylo wszystko ok, ale stwierdzil tez, ze dla pewnosci powtorzy je na nastepnej wizycie czyli za miesiac, bo teraz to dopiero 11 tydzien
 
Do góry