reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

Nasza poducha :-)
 

Załączniki

  • WP_20170811_002.jpg
    WP_20170811_002.jpg
    622,7 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Dziewczyny cudne zakupy...ja narazie nic nie kupiłam...rozglądam się za wózkiem i łóżeczkiem, ciuszki i bazę isofix mam dostać, nianie, lezaczek, podgrzewacz mam, może jeszcze gdzieś jakieś ciuszki na strychu znajdę, choć wydaje mi się, ze wszystko oddałam...wstrzymuje się jeszcze


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ojjjj a ja juz chyba wlasnie przestalam sie wstrzymywac. Do tej pory nie kupilam nic. Ale sadze ze w weekend zaszaleje. Ojjjj jak ja juz chce ten luty i zapach tego malucha w domu.... Ojjjj
 
IMG_20170818_214830.jpg
IMG_20170818_214706.jpg

Mój pierwszy zakup. Mało poszalalam bo nie znam płci więc starałam się takie neutralne. Choć wszystko na dziale chłopców kupione. Na dziewczęcym nie było nic co by nie było bez różu, kwiatków czy falbanek [emoji16]
 

Załączniki

  • IMG_20170818_214830.jpg
    IMG_20170818_214830.jpg
    121,1 KB · Wyświetleń: 653
  • IMG_20170818_214706.jpg
    IMG_20170818_214706.jpg
    72,9 KB · Wyświetleń: 647
Lejla co to za sklep zdradz mi prosze bo ja woem juz ze bedzie chlopak a nawet gdyby miala byc dziewczynka to przez te czapeczke z myszka nie bede teraz spac po nocy
 
Lejla co to za sklep zdradz mi prosze bo ja woem juz ze bedzie chlopak a nawet gdyby miala byc dziewczynka to przez te czapeczke z myszka nie bede teraz spac po nocy
Smyk :) mega wyprzedaże, a jak masz kartę klienta i Dostajesz smsa na komórkę to druga tańsza rzecz z przeceny taniej jeszcze 50% mi wyszła 5 zł hehe
A Jeszcze kupiłam niedrapki 3 sztuki za 7zl, drugie opakowanie wyszło 3,50 [emoji16]
Rzeczy są prześliczne I dla chłopców także leć tam póki wyprzedaż jeszcze trwa i jest co wybrać, ja uwielbiam smyka I ich jakość jest świetna. Widziałam dla chłopców fajne kombinezony. Na wyprzedażach zawsze dzieci obkupuje.
 
reklama
Do góry