reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

1502224337-aaaaaa.jpeg


Mam chustę :)
 
reklama
Sliczne ile dalas i gdzie zamawiasz mozesz podeslac namiary moze i mi cos w oko wpadnie
Zamawialam przez internet. Firma Barbaras. Jeden z tych bodaskow jest jeszcze na stanie, kosztował kilkanaście złotych chyba coś ok.14- nie pamiętam. Ten drugi z zielonymi rekawkami kupiłam ostatnia sztuke. Jest jeszcze jeden fajny sklep internetowy. Polski producent, polska bawelna- Wyprawkowo. Mają niedrogie rzeczy. Sama oczekuje na przesyłkę od nich.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martula, ale tak naprawdę cokolwiek nie zrobisz będzie co ma być. Nie da się przewidzieć momentu złego wydarzenia. Ja już tyle razy przejechałam się na moich własnych przesądach, że wiem, że tzw dmuchanie na zimne w przypadkach kiedy pewne sprawy nie są zależne tylko od własnej osoby to tylko złudne poczucie bezpieczeństwa. Ja nikogo do niczego nie zmuszam, tylko staram się pokazać, że może być też dobrze i bez ciągłej obawy - dla niektórych to kupowanie to jest część celebrowania ciąży i myślę, że dajmy też w spokoju takim kobietom się tym napawać.
 
reklama
Martula, ale tak naprawdę cokolwiek nie zrobisz będzie co ma być. Nie da się przewidzieć momentu złego wydarzenia. Ja już tyle razy przejechałam się na moich własnych przesądach, że wiem, że tzw dmuchanie na zimne w przypadkach kiedy pewne sprawy nie są zależne tylko od własnej osoby to tylko złudne poczucie bezpieczeństwa. Ja nikogo do niczego nie zmuszam, tylko staram się pokazać, że może być też dobrze i bez ciągłej obawy - dla niektórych to kupowanie to jest część celebrowania ciąży i myślę, że dajmy też w spokoju takim kobietom się tym napawać.
Również tak uważam. Jaka radość z ciazy kiedy wyczekuje tego złego czego tak naprawdę nie chce, a co w pełni przeszkadza byc mi szczęśliwa w tym stanie?[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry