reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

reklama
Ooo, super :). Ja też planuję kupić poszewkę na zmianę tylko nie mogę się zdecydować na wzór, za duży wybór :). A Ty jakie wzory wybrałaś?
1502103617-aaaaaa.jpeg
1502103626-aaaaaa.jpeg
oto moja poducha z poszewka w piórka i druga zapasowa poszewka w kotki z racji tego, że uwielbiam koty[emoji191]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Chrząszczyk śliczne :) jeśli to nie tajemnica to gdzie kupiłaś tego bodziaka w kotki? Muszę takiego mieć, bo nie mogę dojrzeć z metki ;) .... ja też kociara :)
W C&A były chyba przecenione ale tego nie jestem do konca pewna. W każdym bądź razie płaciłam ok.15 zł. Gatunkowo bez zarzutu. Polecam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny jeszcze co do poduchy - dla mnie to podstawowy zakup, na ciążę trochę też mi się przydał, ale zwłaszcza na karmienie. Nie wyobrażam sobie życia bez niej :) I to koniecznie ta duża, w kształcie C, nie małe rogale. Karmi się mega wygodnie i dla mamy i dla dziecka i dla mnie dużym plusem było, że miałam częściowo wolne ręce i mogłam czytać w trakcie. Przez okres karmienia nadrobiłam dużo zaległości książkowych ;D Poza tym moja córka lubiła sobie leżeć w zwiniętej poduszce, bawić się na niej...targałam ją wszędzie ze sobą.
Ja akurat miałam z motherhood i taką teraz miałam zamówić, ale te wzorki są fajniejsze.... Hmmm muszę przemyśleć decyzję
 
reklama
Do góry