reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

Ja mam w domu 6 paczek różnych rodzajów zwykłych podpasek z ostatniej wyprawy męża do sklepu :)))
Bella granatowo-różowe spoko :)
W szpitalu 2 paczki poporodowych to mi zeszły pierwszego dnia bo co sekunde zmieniałam. Nie to zeby tyle leciało ale denerwowało mnie, że się słabo wchłania i powłoka wierzchnia jest mokra i ja na tym leżę, brrr. Moim zdaniem są beznadziejne.

Posłałam męża do sklepiku to przytaszczył podkłady dla nietrzymających moczu za 25 ziko 10szt... całkiem niezłe były...



julita - a jaki to rodzaj bólu? może masz jakieś zapalenie?

Chrupcia normalnie tak mnie boli jakby mnie ktoś kopnoł:shocked2:...a jak idę na siku to tak strasznie ciągnie w dół:(
 
reklama
a mnie spadło 15 kg:))), zostało jeszcze 5 kg do wagi sprzed ciąży:p
ale idealnie byłoby, gdybym osiągnęła wagę 50 kg, czyli taką jak miałam kilka miesięcy przed ciążą
 
ja nie wiem ile bo nie mam kurna wagi w domu:wściekła/y:ale chodzę w ciuchach z przed ciąży...i co zauważyłam w pasie są dobre a jeśli chodzi o spodnie to nogawki sa strasznie luźne a były obcisłe:szok:
Ale denerwuje mnie ta skóra na brzuchu no i to że ciągle chce mi się jeść...normalnie co 3 godz...
A jaką mam ochotę na pomidora to nie macie pojęcia:szok:
 
wielki szacun za te 15 kg:-) Brawo:-)

hah, gdyby to była moja zasługa:pPP, to samo z siebie tak poleciało... zresztą w ciąży byłam "napakowana" róznymi lekarstwami, stąd pewnie taki przyrost wagi i tak szybki spadek, bo to pewnie nie był tłuszczyk...
 
reklama
Co do wagi to jest -8kg. Ale tak sobie myślę, ze jeszcze z 1kg czy nawet 1,5 mniej mam tylko doszły mi pełne cycki w zamian;))

julita - z tym bólem to tajemnicza sprawa. Może masz wylewy? Ja mam siniora jak ta lala na pośladku i koło szwu. Może jak jest parcie na pecherz przy wypróżnianiu to daja się we znaki?

Chociaż 2 tyg po porodzie? raczej nie...
 
Do góry