reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NATURALNE PLANOWANIE RODZINY

wiesz, nie słyszłam nic na ten temat prawde mówiąc. kefir dostarcza naturalne kultury bakterii (kwasu mlekowego), które sa tez w pochwie;).
czasami śluz jest bywa za gęsty, ponoć jedzenie marchewki rozrzedza... zawsze możesz spróbowac ;) :)
 
reklama
dziekuje!!sprobuje bo marcheweczka jest mniam mniam!!a teraz zaczynamy nowy cykl i bede raz jeszcze wszystko obserwowac co i jak sie zaczyna!!no i bede zdawac relacje!!!moze tak latwiej bedzie sie domyslec co to!
 
Hej dziewczynki co sądzicie o NPR. Czy macie jakieś doświadczenia z mierzeniem temperatury, obserwacją śluzu, szyjki?? itp.
Czy są wśród Was osoby, które dokładnie wiedzą kiedy mają owulację?

Czy myślicie,że konieczna jest abstynencja aż do 2 dni przed owulacją bo wtedy są lepszej jakości plemniki? Tylko skąd wiadomo kiedy będzie w danym cyklu owulacja. Podobno metody NPR tego uczą co sądzicie?
 
ja przy pierwszej ciazy tego uzywalam...mierzylam temp o 7 rano sprawdzalam sluzik miekkosc pochwy itd...ale zaszlam w ciaze dopiero po 6 miesiacach jak mialam klopoty i zdecydowalismy przystopowac!!
nadal jednak sprawdzam miekkosc i rozwarcie no i sluzik!!nie mierze tylko temp bo u mnie ona jest dziwna i skacze ciagle!
 
Jestem zwolenniczka tej metody, choć jakiś czas temu przestałam mierzyć temperaturę ;) Ale jest skuteczna :) Teraz jestem w stanieropoznać co sie dzieje w moim organizmie, kiedy owulacja itp.
 
Hej tu znajdziesz informacje na temat npr www.lmm.pl .Ja rowniez mierze tem. i obserwuje sluz jedynie szyjki nie sprawdzam bo nie umiem a zreszta mam dlugie pazurki i moge zrobic sobie kuku ;) ale jestem w stanie powiediec kiedy mam owulacje korzystam rowniez z tego programu http://www.fertilityfriend.com/ jest on po angielsku ale w bardzo dostepny sposob jest zrobiony i co najwazniejsze jest za darmo !!!!!!!Przez pierwsze 30 dni jest wersja vip a potem skrocona wersaja jesli chcesz miec dalej wersje vip niestety trzeba placic ale ta podstawowa wersja tez jest dobra
 
Agi ja tez mam dlugie pazurki wiec nauczykl sie tego moj mezus!!i on jak sprawdza pozniej tez czy ciaza to patrzy na to bardziej realistycznie bo ja to odrazu bym uwaza ze jest miekka!!
 
reklama
Do góry