reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

naturalnie po cesarce

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2020
Postów
3
witam chce urodzic siłami natury
jestem po pierwszym cieciu.
czy ma ktos namiary na położna w rzeszowie ktora podjęłaby sie takiego porodu
pozdrawiam
 
reklama
A dlaczego uważasz, że ktoś musi aż podejmować się porodu siłami natury??
Ja po cięciu normalnie rodziłam sn - tylko podczas przyjęcia lekarka spytała czy chcę rodzić przez cc czy sn, bo ona cięcia odmówić nie może...
Także nie zawsze pierwsze cc jest wskazaniem do kolejnego. To wszystko zależy z jakiego powodu miałaś cc...
 
dlaczego ...
bo w szpitalu,który jest najblizej mojego miejsca zamieszkania NIKT sie Ciebie nie pyta jaka opcję wybierasz
po prostu TNIEMY
 
No to chyba pierwszy szpital, w którym tak chętnie robią cc. Zazwyczaj się słyszy historie, że nie chcą robić cc.
Jak najbardziej rozumiem, że chcesz spróbować. Ja już byłam nastawiona na drugą cesarkę i nawet nie brałam pod uwagę rodzenia sn (nawet już byłam z lekarzem umówiona, że mi bliznowca wytnie)... Ale los chciał inaczej i urodziłam sn - 26 miesięcy po cesarce.
 
reklama
Do góry