reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie chce jeść-pomóżcie

reklama
Witam, moja mała na kolacje zjadła kleik i co.... i o 00:30 głodna się obudziła:szok: ale nie zjadła 180 tylko 150. i parę minut po 5 130 zjadła. Ja myślę że jej to się unormuje z tymi kleikami, bo teraz to ma taki rytm. A dziś mhhh no cóż o 9 zjadła tylko 70 ml o 11 pół deserku jabłko z bananem i teraz o 13-90 ml. :rofl2: no zobaczymy.
Ale wiecei co wam powiem, że dzieci mniej więcej w tym wieku mają pierwszy bunt. :baffled: Pamiętam u znajomych mieli to samo. Także ja przestaje się denerwować. nie chce niech nie je, zgłodnieje to się upomni.:-D Bez sensu wlewać w nią mleko jak nie chce tylko brzuszek może rozboleć a my z nerwów się wykończyć:szok:.
Ewa a Twoja pociecha ile waży? Byłaś u lekarza z tym niejedzeniem???.Może faktycznie idą mu ząbki i jeść nie chce bo boli. U mojej siostry też nie było widać zębów i nagle rano patrzy na córkę a tam ząbek. Nie martw sie, a jak to Ci nie daje spokoju to idź do lekarza.:-)
W czwartek byłam do szczepienia, waży 7300, pani doktor powiedziała, że widocznie taki jego urok i tyle. ja rozumie, że dziecko mało je, ale aż tak, no nic poprostu będę wypatrywać dalej ząbków, może sie jakiś pojawi;-)
 
haha AGA zdaję sobie sprawę, że nie raz jeszcze będę znosić roznorakie bunty..:-D.Pamietam jak mały miał kolki to już się śmiałam, ze jak się skończą to pewnie zacznie ząbkowanie i tak co chwilę coś..i chyba sie nie pomyliłam:rofl2:

:szok::no::wściekła/y::baffled::angry::no::wściekła/y::angry::szok::angry::laugh2::no::wściekła/y::szok::wściekła/y::angry::laugh2::-D:-D:-D
 
Różyczka ja mówiłam tak samo, Filipek tez miał kolki, skończyły się i teraz ząbkowanie. Filipek ma 6 miesięcy i 8 dni.
 
No waży ładnie, ale wkurza mnie to że nie chce jeść, chyba odstawie na jakiś czas deserki i zupki i zobacze. Dziś na kolacje "odmówiła" zjedzenia kleiku jabłkowego i musiałam na szybko mleko zrobić:crazy:. Normalnie mam dość. A jeszcze jestem sama bo mąż na wyjeździe, ale jak jest to młodej też nie nakarmi - bo twierdzi że ona od niego nie chce jeść. MASAKRA!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Normalnie mam dość, chyba mam jakąś depreche:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
A ja moje kochane to już depreche mam z dobre 3 m-ce jak Karolek nam tak "wydziwia":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, a z rana to zapomnij żeby cokolwiek wypił...w nocy sie napił i potem sobie zrobi przerwe do 9-tej conajmniej. A co! Po co ma pić:-D Tzn cos tam wyduldał, dwa razy po 65 ml z dwugodzinną przerwą. Wścieklam się, poszłam do łazienki, wzięłam prysznic, włoski sobie zrobiłam....po chwili patrzę a ten już spi (przynajmniej z tym u niego teraz już nie ma problemu..ale pssst nie chce zapeszyć:rofl2:). Zaraz mu sprobuję wcisnąć mleko....przedwczoraj mi wypil 0 7-ej 100 ml a za godzine 130 ml umiał jeszcze wsunąć i to zupełnie bez oporów...a dzis znowu strajk:baffled:. Wiecie co ja chyba sama się zgloszę do "wariatkowa". Jak tak dalej pójdzie:sorry::szok::no::tak:. Jak można tyle godzin bez jedzenia wytrzymać po nocy? Ciekawe ile będzie ważył.....W tym tygodniu przed chrztem 4-go albo 10-go po chrzcie bedzie szczepiony-wtedy go zważę, aż strach się bać:szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Aguś-ja to jeszcze mam o tyle fajnie że mój Tomek małemu da się napić-jak ja już mam naprawdę dosyć to bierze go i karmi też (pod tym względem na męża mogę liczyć-dzięki Bogu!):tak:Różnie to bywa-czasem mi lepiej pije, a po jakims czasie jakoś u męża lepiej-może maly robi sobie z nas jaja:-D
 
Do góry