reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

A czy któraś z Was po cc już ćwiczy a jak tak to co?

ćwiczę mięśnie brzucha bez obciążenia kręgosłupa szyjnego
fizjoterapeuta mi polecił
dużo chodzę na spacerki ;)
i ćwiczę z maluszkiem - przysiady, skręty....

Doti ja chodzilam kiedyś przez ponad rok... 3xwtyg i szczerze zbyt dużo mi to nie dawalo...jak mobilizuje się w domu to to jest dla mnie lepsze:)

u mnie z mobilizacją do ćwiczeń jest trudno
wolę z 5x wysprzątać mieszkanko, nie wychodzić z kuchni i oczywiście bawić się z maluszkiem :-D
 
reklama
a ja dziś poszłam sie "wyszumieć" :-D chwyciłam grabie i posprzątałam wszystkie liście :szok: (a podwóreczko mam spore) no nie lubię tych ćwiczeń na "sucho" przysiady, brzuszki... ja wolę w ruchu/ zajęciu się czymś teraz liście później będzie odśnieżanie :-D
U mnie brzuszka już nie ma tak samo jak skóry wiszącej (na skórę to pomogły majtki wyszczuplające) tylko szersza w talii sie zrobiłam i tak sie zastanawiam czy moje kochane piękne wcięcie wróci :confused2: no cóż ale +10kg jest ale tłumaczę sobie że 5kg przypada na moje olbrzymie cycki z super zbiornikiem mleczusia dla ukochanego synusia :-D
 
Merlin - mnie grabienie jutro czeka i wydziabanie chwastów przed domem. :-p A liści na drzewach to póki co to tak jakby nic a nic nie ubyło, a pod drzewami sporo. :laugh2:
 
Z racji tego, że łatwiej mnie przeskoczyć niż obejść (jestem dumną posiadaczką 162 cm) też bym chciała coś poćwiczyć. Tak sobie myślałam, żeby może pobiegać trochę, ale powiem Wam, że mnie to brzucho, jak nim zatrzęsę to jeszcze boli:crazy: I normalnie jestem wkurzona, bo czy majtki, czy spodnie wszystkie przed ciążowe kończą się akurat w miejscu blizny i to mi strasznie przeszkadza. No i jak tu się zabrać za siebie.
A mówiłam Wam, że jak wróciłam po porodzie ze szpitala, i chciałam się zważyć, to waga mi wysiadła:sorry: Normalnie nie dała rady biedaczka, a 15 lat ją miałam. Mój M zaproponował mi wagę u nich w pracy. TIR-y na nich ważą:crazy:
 
Axarai no Twój mąż ma poczucie humoru wrrr:angry:

Merlin no ja niestety nie mam czego grabic

Doti ja codziennie ćwiczę jak dzieci śpią :tak:pól godzinki i juz :)

u mnie niestety brzuch juz maly to OK ale dupa :angry:masakra wszystko mi w boki poszlo:angry:
 
axari mam tak samo z tym bólem brzucha, ja robię sobie codziennie rano i wieczorem masaż tej opony brzuchowej i powiem Ci, ze dotykanie tej opony takie mocniejsze boli
 
reklama
Do góry