reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

polisia Ale brzuszek nie schodzi, cały czas jakbym była w 3-4 miesiącu... a jak on taki zostanie?!

mam dokładnie tak samo :no::crazy:

kupiłam sobie jakiś krem w rosmanie, który niby pomaga w zmniejszeniu tkanki tłuszczowej na brzuchu, nie wiem czy to działa czy nie, ale wolę używać niż nie heh
 
reklama
ja jeszcze ćwiczyć nie zaczełam, choć po sn jestem czekam do końca połogu bo się boję wcześniej zacząć, ostatnio mam znów krwawienie i nie wiem czy to już okres czy coś mi tam w środku puściło
shocked.gif

ja nadal 65 kg :wściekła/y: nic się waga nie ruszyła nawet o gram :wściekła/y:
i brzuszek 4 miesiac :no:
 
Ostatnia edycja:
Doti ja chodzilam kiedyś przez ponad rok... 3xwtyg i szczerze zbyt dużo mi to nie dawalo...jak mobilizuje się w domu to to jest dla mnie lepsze:)
 
Tygrysek - jedyne co możesz to skręty brzucha na stojąco i hula-hop, szybki marsz. Tak poza tym nic więcej bo CC to operacja mimo wszystko i w środku jest tam poszyte wszystko, a to dłużej się goi.
 
reklama
Do góry