reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

Maluszku ja mam pas poporodowy Teresy rozm. M z rzepem, że sama sie ściagam i ćwiczę w nim. Bo wtedy są super efekty. Koleżanka mi polecila, żeby ćwiczyć w pasie hula hop bo wtedy nie ma się siniaków na brzuchu:)
Pani teresa pas brzuszny uniwersalny (30) rozmiar S (80-90 cm) 1 szt - Apteka Internetowa Cefarm24

RiSiA a Ty masz właśnie taki pas? Bo ja oglądałam też pas Pani Teresy i był inny, ale też droższy. Ten taki gruby mi się wydaje? Jest sprawdzony, warto go kupić? Jeśli tak, to zaraz kupuję.
 
reklama
Ja weszłam na wagę i mam dokładnie 11kg mniej samo zeszło, zostało z 4kg do pozbycia sie, a tak naprawde to 10, przed ciaza przybyly nadprogramowe kg. Ja myslalam nad jakas dieta, korci mnie dukana, wiem ze sa zwolennicy i przeciwnicy (jak wszedzie). Moja kumpela schudla ładnie na tej diecie i nie miala zadnych zdrowotnych problemow. Co myslicie o tej diecie?

dukana bardzo obciąża organizm. dużo ruchu mało tłuszczu i brak słodyczy. oraz dania na parze lub pieczone bez tłuszczu. dieta powinna być ustalona indywidualnie. w zależności od wagi, kg do zrzucenia, płci i wielu innych czynników
 
słyszałam też że dukana jest niebezpieczna

ja póki co mam majty modelujące a w czwartek w lidlu będzie bielizna modelująca więc może na coć się skuszę
 
Anmika ja mam ten pas i jestem zadowolona, ale ja go stosuję tylko i wylącznie podczas ćwiczeń wtedy przez to, że jest gruby ma izolację i się bardziej picę w tych partiach ... i lepiej się "chudnie" w tych partiach. U mnie ladnie brzuś po pierwszym porodzie zszedł teraz zaczynam walczyć :)

Megan dukan jest mega obciążający organizm jeżeli masz sprawną wątrobę to ok, ale moja sis byla na tej diecie i o mały wlos nie spierdzieliła sobie wątroby bo jest to dieta przede wszystkim nie dobra na wątrobę...

Doti rewelacyjne z lidla są te modelujące body:tak:ja będę polowała tzn mamutka mi kupi:D
 
Awersja biorę wózek i osobistego ochroniarza

Risia trzymam kciuki za wytrwałość ;)
ja ładnie schudłam pod biustem i ale brzuch mi odstaje
muszę też systematycznie ćwiczyć :)
 
dzisiaj przesadziłam chyba u jutro nie wstanę :-D:-D
zrobiłam 60 brzuszków skośnych
60 zwykłych
150 skrętów z hantelkami każdy po 1,5 kg
20 podnoszeń hantelek
100 skoków na skakance chcialam sobie dłużej poskakać , ale moj starszak chcial skakać ze mną :D
 
reklama
Padniesz chyba po tym :-)
mi wczoraj przyszlo hula-hop :-) nie wiem czemu, ale nie spodziewalam sie jego gabarytow ;-) a ma tylko 95 srednicy, sa wieksze ;-)
probowalam wieczorem nauczyc sie krecic....ale o tej porze, bez dywanu na podlodze to niewskazane ;-) jak mi spadlo na podloge, to chyba sasiad nie spał :-) sama nauke krecenia musze opanowac w innym miejscu i czasie :-)
a teraz mykamy na spacerek :-)
 
Do góry