reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

reklama
A ja chyba schudnę przymusowo, dopadł mnie jakiś paciorkowiec w gardle i jamie ustnej i z bólu nie jestem w stanie nic przełknąć poza suchym pieczywem heh także mój organizm będzie korzystał z zapasów tłuszczu
 
Zdrówka Tygrysek !!!

Ja weszłam na wagę i mam dokładnie 11kg mniej samo zeszło, zostało z 4kg do pozbycia sie, a tak naprawde to 10, przed ciaza przybyly nadprogramowe kg. Ja myslalam nad jakas dieta, korci mnie dukana, wiem ze sa zwolennicy i przeciwnicy (jak wszedzie). Moja kumpela schudla ładnie na tej diecie i nie miala zadnych zdrowotnych problemow. Co myslicie o tej diecie?
 
mam plan zostalo mi do zrzucenia 5 kg do wagi sprzed ciaży i 7 kg dodatkowych :D mam w planie ważyć 55 kg :D
i mój plan jest taki

1 zakupiłam ODCHUDZAJĄCE KOŁO HULA HOP HOOP MASAZER WYPRZEDAŻ (2693272149) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
na razie kupiłam takie a potem się zastanowię nad tym droższym jak będę widziała efekty :D
2 codziennie będę robiła brzuszki zaczynam od 20 i codziennie dokladam 10 :D
3. kupuję cieżarki , żeby pozbyć sie zwisów... mam step więc pochodzę sobie troszkę na nim jak dzieciarnia będzie na drzemce :D
4. DIETA :D żarełko z parowara+nie jedzenie slodyczy no i zobaczymy startuje z wagą 67,5 kg :D
 
Lotka brzuszki robię od dwóch dni tylko skośne na razie, zaczęłam od 20 i codziennie zwiększam o 10:) muszę jeszcze kupić skakankę i hantelki :D
 
Podczytałam Was,że zakupilyscie te hula hop :-) tez wlasnie zamowilam, szczerze nie wpadlabym na to, takze dzieki dziewczyny:-) a powiedzcie mi czy warto kupic sobie jakis pas poporodowy ? czy moze lepiej jakies majtki czy gorset wyszczuplajacy? moze macie cos do polecenia? linki mile widziane:-) tyle tego,że nie wiem co wybrac...
 
reklama
Po cc chyba nie można pasa poporodowego
i pewnie puki co hula hop odpada niestety

mam ćwiczenia na mięśnie brzucha nie obciążające kręgosłupa
i ćwiczę przed spaniem
bo póki co nie mogę się zorganizować w dzień, albo raczej Zuzola mi organizuje zajęcie się nią :-D:-D:-D

i coś czuję, że ciężko będzie ten brzuszek po cc stracić
ale nie tracę nadziei
 
Do góry