reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

Na razie to brzusio wisi i wezmę sie za niego tyle ze trochę dam sobie jeszcze czas bo za szybko po porodzie no i balsam ujędrniający na pupe/uda/brzusio powklepuje ;)
 
reklama
awersja ja się naczytałam ze ćwiczyć można nawet aż dopiero po pol roku po CC ale tu chodzi o ćwiczenia mięśni brzucha, masakra jakaś :crazy:

jakby ktoś miał jakiś pomysł jak pozbyć się brzuszka po CC to bardzo proszę niech się podzieli, na pewno pomaga karmienie piersią ale ja nie karmie

został mi spory brzuszek, co niektórzy mniej taktowni pytają się mnie czy trzecia dzidzia będzie :crazy:

jak szlam do szpitala to na wadze było 59,5, teraz jest 52,3, do wagi sprzed ciąży zostało mi do pozbycia się 7,3kg, ale to mi nie przeszkadza, tylko ten paskudny brzuchol :crazy:
 
awersja ja się naczytałam ze ćwiczyć można nawet aż dopiero po pol roku po CC ale tu chodzi o ćwiczenia mięśni brzucha, masakra jakaś :crazy:

jakby ktoś miał jakiś pomysł jak pozbyć się brzuszka po CC to bardzo proszę niech się podzieli, na pewno pomaga karmienie piersią ale ja nie karmie

został mi spory brzuszek, co niektórzy mniej taktowni pytają się mnie czy trzecia dzidzia będzie :crazy:

jak szlam do szpitala to na wadze było 59,5, teraz jest 52,3, do wagi sprzed ciąży zostało mi do pozbycia się 7,3kg, ale to mi nie przeszkadza, tylko ten paskudny brzuchol :crazy:

no mam tak samo :crazy::no:
 
awersja ja się naczytałam ze ćwiczyć można nawet aż dopiero po pol roku po CC ale tu chodzi o ćwiczenia mięśni brzucha, masakra jakaś :crazy:

Pół roku?!!! :szok::baffled::szok::baffled::szok:
Znam się i wiem, że najszybciej chudnę ćwicząc.
Ciało mam przepięknie sflaczałe i od samego karmienia cycem nic tu się nie poprawi.
No nic... Będę u gina za jakiś czas, to go podpytam co z tym ćwiczeniem.
 
awersja to daj znać co się dowiesz, ja wiem tyle co wyszperałam w Google :-p

mi nic nigdzie nie wisi na szczęście ale brzuch mam spoooory

normalnie nie mogę na siebie patrzeć w lustrze, a w nd Chrzciny małego, a ja mam taki beboch bleee
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny
Czy któraś z was się orientuje, kiedy można zacząć ćwiczyć po CC?
Czy jeśli po połogu będę się dobrze czuć, to mogę coś choć lekko poćwiczyć?
A jeżeli nie, to ile minimum trzeba odczekać?

mi lekarz już pozwolił ćwiczyć mięśnie brzucha
ale muszę znaleźć takie nie obciążające kręgosłupa szyjnego

Patrysia no ja wlasnie też chudnę, ale skóra zostaje i trzeba ją ujędrnić. Po poprzedniej ciaży jak schudłam ponad 20 kg to się zalamalam fakt wyglądałam szczupło, ale skora wisiała... dużo mnie kosztowalo, żeby to ujędrnić.Teraz będę pracowala nad brzuchem i bokami i czekam aż czas szybciej będzie lecial...zebym mogła zacząć ćwiczyć :)
U mnie po porodzie spadlo już 10 kg zostalo jeszcze 6 ciążowychi 7 które chcę schudnac od tak:)

może masz jakieś ćwiczonka na brzuszek nie obciążające kręgosłupa szyjnego???

Na razie to brzusio wisi i wezmę sie za niego tyle ze trochę dam sobie jeszcze czas bo za szybko po porodzie no i balsam ujędrniający na pupe/uda/brzusio powklepuje ;)

ja mam batki modelujące
zastanawiam się nad zakupem tego: Gorset Slim Fit - Cała Polska - CITEAM - Zakupy grupowe
oraz wklepuje balsam

znalazłam fajny masaż brzuszka tylko muszę emka namówić
 
Zanim zaczniecie robic tradycyjne brzuszki, pamiętajcie, że najpierw powinno się sprawdzić czy mięśnie się już zeszły, bo jesli nie to mozna sobie krzywde brzuszkami zrobić. jesli się nie zeszły, to zaczyna sie od tzw. brzuszków skośnych.
 
reklama
Do góry