reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

ja się wbilam w jeansy :D rozm. 38 :-Dw szafie po poprzedniej ciaży leży rozm 34 :tak:i czeka:-)
ogólnie mam do zrzucenia 14 kg... waga spada powolutku, ale mnie się nie śpieszy :)

Locia moja waga upragniona to 55 kg :-Dpo poprzedniej ciązy dodarłam do 57 kg i dalej nie poszlo... po tej ciaży wiecej mi poszlo w tyłek i uda niestety :( brzuch praktycznie niewidoczny lekka oponka jest, ale muszę jeszcze 4 tyg odczekać...
i potem wio ćwiczonka


a zamierzam zacząc od :


boczków http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-wyszczuplajace/cwiczenia-na-boczki/, http://www.herk.pl/cwiczenia-na-boczki.php
uda http://www.cwiczenianauda.com/cwiczenianauda.php
pośladki http://www.cwiczenianauda.com/cwiczenianaposladki.php

+ brzuszek :D ale tutaj myślę o 6 Weidera robiłam ją po poprzedniej ciaży efekty byly super więc zacznę rownież po tym + odpowiednia oczywiście dieta - tutaj skłon w stronkę parowara:D
 
reklama
ja się wbijam w spodnie, ale chodzę jeszcze w jeansach ciążowych
bo jak się wbiłam w sztruksy i poszłam na spacer
to mój brzuch i rana tak zaczęły mnie boleć, że drugi dzień mnie ciągnie
brzuszek mam troszkę ;) nie da się wciągnąć ;)
wolę nie ryzykować
w piątek dowiem się co i jak
i chyba mam jeszcze spuchnięte lekko nogi, bo w pantofelki nie wchodzę :/
czeka mnie póki co zakup większych spodni i jakieś baleriny większe

co do upragnionej wagi to takiej nie mam ;) byle poniżej 70
 
U mnie to tak wygląda, że na wyjście ze szpitala miałam naszykowane spodnie ciążowe. Jak je ubrałam, a wychodziłam na 4 dobę po, to po prostu wisiały na mnie jak na wieszaku:szok: Gdyby nie to, że został mi jeszcze mały brzuszek, to nie miałyby się na czym trzymać:eek: Normalnie schudłam w biodrach i nogach. Od razu w szpitalu zeszło mi 6 kg. Teraz jak się ważyłam, to w sumie 7, a w ciąży przytyłam 16 kg. Czyli jeszcze jestem 9 kg na plusie i naprawdę chciałabym, żeby już tak zostało, ale kilogramy niestety lecą z dnia na dzień! Powiem Wam, że po powrocie do domu jak się zobaczyłam w lustrze, że nie mam mojego pięknego ciążowego brzuszka, to się rozpłakałam, tak się do niego przywiązałam. Ale wtedy M zaprowadził mnie do sypialni i pokazał, że teraz mój brzuszek smacznie sobie śpi w łóżeczku i nie mam co płakać przez to ;-)
 
Jasminum zrobisz sobie następny ;-)ja już pasuję więc brzuszek wrześniowy był ostatni:tak:
u mnie z dnia na dzień kg spadaja, ale czasu na jedzenie również brak...
 
Ja przytyłam w ciązy 12,5kg. 4 straciłam po szpitalu, kolejne 4 zaraz na drugi dzien po powrocie do domu, bo zeszła opuchlizna (nogi mialam jak balony). Potem gdzies po drodze zgubilam 1kg i zostaly jeszcze3, ale chciałabym więcej :) Od poniedzialku zaczynam cwiczenia, bo dzis mija 6 tyg. od porodu.
 
Dziewczyny
Czy któraś z was się orientuje, kiedy można zacząć ćwiczyć po CC?
Czy jeśli po połogu będę się dobrze czuć, to mogę coś choć lekko poćwiczyć?
A jeżeli nie, to ile minimum trzeba odczekać?
 
A u mnie ciałko szczupleje:))nogi jak spuchłe były tak teraz skromniejsze się zrobiły:))brzusio ładnie schodzi takze może uda mi sie schudnąc bez wysiłku?tylko mam nadzieję ze nie za bardzo ja to było po poprzendich dwóch porodach bo jednak ciałko kobiece chce mieć ale zgrabne ciałko...
 
reklama
Patrysia no ja wlasnie też chudnę, ale skóra zostaje i trzeba ją ujędrnić. Po poprzedniej ciaży jak schudłam ponad 20 kg to się zalamalam fakt wyglądałam szczupło, ale skora wisiała... dużo mnie kosztowalo, żeby to ujędrnić.Teraz będę pracowala nad brzuchem i bokami i czekam aż czas szybciej będzie lecial...zebym mogła zacząć ćwiczyć :)
U mnie po porodzie spadlo już 10 kg zostalo jeszcze 6 ciążowychi 7 które chcę schudnac od tak:)
 
Do góry