reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

Joasiu ja nie miałam zbytnio czasu na aerobic bo zajęcia, które mnie interesowały były w godzinach kąpieli Sebusia więc niestety nie miałam wyjścia... a teraz przy dwojce to już w ogóle nie ma szans...

DoTi jadłam albo jajecznicę, albo kanapki (białe pieczywo) z dzemem, serem żółtym, białym serkiem, bieluchem. Ogólnie nabiał możesz jeść wędlinę drobiową
 
reklama
po ciazy na razie mam do zrzucenia jeszcze 8 kg i dodatkowo chcialabym zrzucic jeszcze 7 kg

macie jakies fajne cwiczenia na modelowanie nóg?
 
Ja przytyłam 24kg a zostało mi jeszcze 10 no i chciałabym jeszcze choc 4 dodatkowych pozbyc sie bo mi wpadły zanim zaszłam w ciaze,to taki cel mam na te chwile a jak by sie dało to bym jeszcze z 5 chciała ale w cuda to ja nie wierze ze mi wystarczy samozaparcia:-p
Rysiu ja z cwiczonkami nic nie podpowiem,zreszto ja to straszny len do cwiczen ale wiem ze bede musiała sie wiasc choc za brzuszki bo mam wielki ponton.:crazy:

Poprawka z dzisiejszego ważenia wynika ze jeszcze 8,5 mi zostało ciazowych kilogramów:)
 
Ostatnia edycja:
Ale Wam zazdroszcze ze mozecie pocwiczyc ja po cc musze jeszcze dłuuuugo poczekac na te przyjemnosci:no:

Narazie kilogramy same schodza, ale ja bym chciala tak z 5kg dodatkowo zgubic i to do świąt:szok: najlepiej.
 
Megan no ja jeszcze nie mogę ćwiczyć a szkoda bo już mnie ciagnie a pewnie jak będę mogła to nie będzie mi się chciało...

Beacia
no ja ciażowych mam jeszcze 8 i dodatkowo chce 7 kg- muszę zrzucić do kwietnia:D
 
Risia mam pełno płyt do ćwiczeń jakbyś była chętna to mogę odstąpić :)

mi zostało 4 do zrzucenia, z chęcią jeszcze z 2 zrzuciłabym, ale te 4 to mój wystający brzuszek po cc i z chęcią poszłabym na jakąś salsę lub zumbę, albo na jakieś sprzęty :)
ale póki co mam fitness w domu ;)
 
Jeszcze troche i trzeba sie wziac za dietke i cwiczenia ;-)
Jak zaszłam w ciaze to wazyłam ok 78(podczas staranek kilkumiesiecznych troche sobie "odpuscilam" hehe). do porodu szłam z waga 72,5, teraz waha sie ok 64... moja idealna waga to ok 56 i do takiej mam cel dojsc :-)
Aktualnie rozgladam sie za hula hop, w domu mam rowerek, ale jakos nie mam do niego cierpliwosci :-)
Poczekam co sie okaze po "przegladzie" no i trzeba działac ;-)
 
reklama
mi spadło 11kg. wiekszosc to nerwy itp. zostal mi tylko flaczek ciazowy no i waga leci w dol, tydzien po porodzie chodze w swoich nieciazowych ciuchach :)

przede mna i tak sporo do zrzucenia... :szok:
 
Do góry