reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

R

RiSiA

Gość
Nadszedl ten czas, aby pomyśleć o zrzuceniu kg, które pozostaną nam po naszych kochanych kruszynkach:-)
Wątek przeznaczony do wzajemnego wspierania się oraz kibicowania w zrzucaniu dodatkowych kg :)
Można tutaj zamieszczać linki do stron z ćwiczeniami jak i z dietami
:tak:Warto też udostępniać informacje nt. odżywiania jeżeli ktoś posiada wiedzę z zakresu dietetyki :tak:

Jeżeli któraś z Was będzie zainteresowana w pierwszym poście mogą znaleźć się suwaczki z wagą, ktorą chcemy osiągnąć i ile zostało nam do zrzucenia :tak:


Zapraszam do dyskusji
 
reklama
nie wiem czy dziewczyny juz slyszaly o zaletach picia octu jablkowego (nie mylic z normalnym) podobno jest rowniez zalecany w okresie ciazy, wiec nie powinien stanowic niebezpieczenstwa podczas karmienia. Moze ktoras z dziewczyn wie wiecej na ten temat ? Ja znalazlam same superlatywy oraz rowniez slyszalam, ze za pomoca octu mozna zgubic do 2 kg w miesiac. Niby nie duzo, ale skoro zdrowy i pomocny, to czemu nie ?

Ocet jabłkowy. Otyłość - przyprawa, która leczy.
 
a ja myślę, że z kilogramami szybko przyszło to i szybko pójdzie
najważniejsze nastawienie i nie załamywanie się

trzeba kochać się z każdą wagą :))))))))))))))))))
 
Mi po każdej ciąży kg poszły raz dwa bez diety i sportu :)tzn.spacerki były to może i też pomogło:)

Ale jest jedno co mnie przeszkadzało i tym razem chce sie za to wziąść bo po prostu chcę byc seksi mamusia:))

BRZUSZKI!!tak będe je robiła aby pozbyć sie flaczka poporodowego :)juz teraz czuję power do tego :p
 
a ja sobie tak mysle nad ta dieta cukrzycowa tylko ze bez mierzenia cukru ale nie wiem czy to bedzie wlasciwe jak bede karmic tzn czy Maly sie bedzie najadal...

a tak to spacerki i brak czasu na cokolwiek bedzie dobra dieta ;)
 
*Martusia* w poprzedniej ciaży mnie połozna mówila, że można rozpocząć ćwiczenia najlepiej po połogu czyli po tych 6 tygodniach, jak wszystko bedzie ok... tzn jak będzie wszystko zagojone tam w środku. To nie na maxa tylko tak powolutku, żeby sobie cwiczyć...ja tak robilam zaczęłam od tych ćwiczeń
Aerobiczna 6 Weidera - sposób na płaski brzuch
wg mnie jest to super. Ja fakt faktem byłam także na ścisłej diecie bo mój synek byl alergikiem... schudłam wtedy 25 kg a w ciaży przytyłam 15:) także polecam :) bo szczerze nie mialam czasu na aerobic...teraz zobaczymy od września razem z M zaczynamy dietę i zobaczymy jak to będzie:tak:
 
reklama
....Ja fakt faktem byłam także na ścisłej diecie bo mój synek byl alergikiem... schudłam wtedy 25 kg a w ciaży przytyłam 15:) także polecam :) bo szczerze nie mialam czasu na aerobic...teraz zobaczymy od września razem z M zaczynamy dietę i zobaczymy jak to będzie:tak:

w sensie czym sie żywiłaś ???? bo to nie najbardziej zastanawia
 
Do góry