reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle po szczepieniu

To właśnie on tez zaczął takie zielonkawe
No niestety ten caly syf musi wyjsc z niego, jego organizm sam sie oczyszcza,a to dobrze ;) wiem ze chcesz mu pomoc,bo mnie tez serce bolalo jak miala ta biegunke biedna. Duzo niech pije,staraj sie czesto przykladac do piersi. Przynajmniej wiesz ze jego organizm prawidlowo walczy ;)
 
reklama
Super dzięki uspokoiłas mnie
No niestety ten caly syf musi wyjsc z niego, jego organizm sam sie oczyszcza,a to dobrze ;) wiem ze chcesz mu pomoc,bo mnie tez serce bolalo jak miala ta biegunke biedna. Duzo niech pije,staraj sie czesto przykladac do piersi. Przynajmniej wiesz ze jego organizm prawidlowo walczy ;)
 
Oczywiście że może być po szczepionce. Przeczytać ulotkę i chpl! Będzie jasność a zaczerwienienie i gorączka to dwie najmniej inwazyjne objawy po szczepieniu. Ewidentnie coś malucha podrażnia! I na kupy patrzeć czy nie ma śluzu.
 
Do góry