reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

reklama
Anetko super :-) Wielkie Gratulacje :-) Nacierpiałas sie, ale wiemy, ze było warto :-) Czekamy na fotki Kubusia i Twoje posty na forum :-) Buziaczki dla was :-)

Ps. Znowu mi lezki poleciały, he he. Qrcze kazdy porod jakiejs z padziernikowek konczy sie u mnie łzami, to co to bedzie jak ja urodze :sorry2:;-)

No to ktora nastepna?? :-p
Ciekawe co tam u Kasi i Wioli, ehh...
 
Ostatnia edycja:
MARTYNKA ja tez sie zastanawiam czy sie poplacze jak Oliwia wyjdzie juz ze mnie Mysle ze jak ja pierwszy raz zobacze miedzy moimi nogami to bedzie wielka euforia Kurcze ale sie strasznie nie moge doczekac Juz chce cierpiec ale juz miec ja przy sobie ;-)
 
KASIA napisala ;-)

"Dzisiaj 2 dzien "urlopu" a jutro zaloza mi balonik i beda przyspieszac zeby juz tym cisnieniem nie meczyc :-).
Dziekuje za kciuki :-) ciesze sie ze wzieli sie za mnie bo zawsze to blizej niz dalej.
Gratulacje dla ANETKI I KUBUSIA :-)"

Czyli jutro a chyba najpozniej w piatek bedziemy mialy kolejnego bobaska :-)
 
reklama
Smas od Kasi
"Zmiana planow -wlasnie zalozyli mi balonik :-)musze czekac teraz 12 godzin ,chyba ze wypadnie szybciej.Oczywiscie dam znac":tak:

To moze i dzis juz bedziemy mialy kolejnego dzieciaczka:tak:

A swoja droga to dzis zobaczylam na listopadzie ze 2 dziewczyny sie juz rozpakowaly :szok:
 
Do góry