reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

evelinecka niestety w dalszym ciągu cieżarnych jakby się nie zauważa...ja dzisiaj bylam rano na badaniach: krew, mocz itd. Też nikt mnie nie przepuścił, nie ustąpil miejsca...znieczulica niestety...
dużo zdrówka!
Na szczęście to chyba tylko dotyczy tego "starszego" pokolenia więc może kiedyś to się zmieni...trzeba mieć nadzieję...

Ps. a kto to się pojawił...mitaginka jak się czujesz? ;-)
 
reklama
Na szczęście to chyba tylko dotyczy tego "starszego" pokolenia więc może kiedyś to się zmieni...trzeba mieć nadzieję...

Ps. a kto to się pojawił...mitaginka jak się czujesz? ;-)

wiesz co, brzuch raz lepiej, raz gorzej...od kilku dni kłuje/boli mnie w pochwie (obawiam się, że to szyjka)- dobrze, że mam ten pessar, bo inaczej to już bym świrowała ;) a wizyta za tydzień...

coś tak czuję, że Karolek wpasuje się dokładnie w termin ;)
 
wiesz co, brzuch raz lepiej, raz gorzej...od kilku dni kłuje/boli mnie w pochwie (obawiam się, że to szyjka)- dobrze, że mam ten pessar, bo inaczej to już bym świrowała ;) a wizyta za tydzień...

coś tak czuję, że Karolek wpasuje się dokładnie w termin ;)

Chciałabym abyś się nie myliła ale ja jakoś nie czuję aby to się miało stać zbyt szybko....
 
reklama
Do góry