reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

niezgrabne słówka

Rozwiązania
0
Jakie niezgrabne słówka wypowiadają wasze dzieci? Myślę, że niektóre są warte, aby je uratować przed zapomnieniem.
Zaczynam...
Moja bratanica na kolor niebieski mając 2 latka długo mówiła "usiekie", a niebieskie mydełko to było "usiekie umełko".
Piotruś Pan, to był "Prrrtuś Pan".

Pozdrawiam.

reklama

monciapl

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mój skarbek zamiast misiu, mówi mosiu, tata to Maciyj,kokek, piłka to oczywiście bam bam.
Najbardziej mnie zaskoczyła i raz w czasie wizyty u koleżanki zobaczyła żółwia i z szerokim uśmiechem zaczeła wołać, po raz pierwszy zresztą, ......... ziaba. :D :D :D :D :D :D :D

Pozdrawiam Monika i Martynka

Katka

Użyszkodnik ;)
Miasto
zakorkowany Poznań..
Rozwiązania
0
A moja Zuzia np. na żółwia mówi ,,HAPS" bo one tak otwierają buzię jakby miały hapsnąć i ostatnio zaczęła mówić dzięukuję i brzmi to czasem,,DZIĘ" a czasem ,,GIĘ"

A

Agnexx

Gość
A ja podam przykłady z bliższej i dalszej rodziny ;D
munia - mucha,
kąpku - kąpiel,
balan - Sebastian,
myju - mycie,
Palik - Patryk
;)

Mama-Agnieszka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Moaj córcia dawniej mówiła na swojego przyjaciela Franka-siaka,Marcin(tatuś) -cincin,zamknij drzwi-dambi.
Teraz mówi już wszystko i trochę brakuje mi tego uroczego seplenienia.

minozka

Rozwiązania
0
najbardziej utkwilo mi w pamieci jak Emilka mówiBa:

japam - zlapalam
plepluBam -wypluBam

kanga_aga

Rozwiązania
0
u nas jest pieiek - piesek, baba - babcia, mama tata ( wiadomo) ale najbardziej dziwne jest coś w stylu idzi - wypowiadane w duzym "podnieceniu" porzez Anke .. hmm ciągle się zastanawiam co to idzi znaczy - bo najpierw myślałam ze to chodzi o chodź, albo idę,. ale teraz już sama nie wiem

amelka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ba to są buty na siostrę zamiast Natalka woła stacha ,na pieniądze mówi ziziki a na mięsko mówi jęko,na nogę mówi moga,więcej grzechów nie pamiętam

reklama

blaszako

Rozwiązania
0
Moje ulubione słowo Kasi to "kepucz" chyba nie musze tłumaczyc ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Irlandia Dzieci urodzone w kwietniu 2006 851

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry