reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska Beta HCG

oczekujaca23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Maj 2016
Postów
159
Witam Was wszystkie !
Przychodzę do Was z nurtującym mnie pytaniem.
Od ponad dwóch lat staramy się z mężem o drugie dziecko. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł bladzioch, popędziłam od razu na betę a ona wynosi 30,020.
Wydaje mi się ona bardzo niska 😓. Robiłam test ciążowy 4 dni wcześniej, ale był negatywny. Czy któraś z Was miała tak niską betę i ciąża rozwijała się poprawnie ? Jutro idę na kolejną betę, żeby sprawdzić przyrost , ale nie mogę już wytrzymać z tej niewiedzy. 😓 Tak się boje, że znów nic z tego 😓
 
reklama
Każda beta od czegoś startuje. Każda z nas na początku ciąży ma bardzo niską betę. Jeśli przyrost będzie prawidłowy to jest ok. Poprostu zrobiłaś za wcześnie betę I przez to masz niski wynik. 😉
 
Każda beta od czegoś startuje. Każda z nas na początku ciąży ma bardzo niską betę. Jeśli przyrost będzie prawidłowy to jest ok. Poprostu zrobiłaś za wcześnie betę I przez to masz niski wynik. 😉
Oby ! 😓 Tak bym chciała, żeby w końcu się udało . Na forach przeczytałam, że takie niskie bety często oznaczały ciążę biochemiczną 😓 za dużo googluje przez te starania... Tyle czasu, że nie mogę chyba uwierzyć , że się udało 🤗. Cykle mam nieregularne, a ostatni miesiąc brałam tabletki anty, żeby pobudzić hormony(tak zalecił lekarz) no i ten cykl to nie do końca wiedziałam kiedy owulacja. Dzisiaj 32 DC 🤔
 
Oby ! 😓 Tak bym chciała, żeby w końcu się udało . Na forach przeczytałam, że takie niskie bety często oznaczały ciążę biochemiczną 😓 za dużo googluje przez te starania... Tyle czasu, że nie mogę chyba uwierzyć , że się udało 🤗. Cykle mam nieregularne, a ostatni miesiąc brałam tabletki anty, żeby pobudzić hormony(tak zalecił lekarz) no i ten cykl to nie do końca wiedziałam kiedy owulacja. Dzisiaj 32 DC 🤔
Ale każda beta startuje praktycznie od 0 a nie np od razu od 100 czy 200. Może miałaś później owulację i beta dopiero wystartowała. Powtórz badanie jutro i będziesz wiedzieć czy rośnie dobrze.
 
Oby ! 😓 Tak bym chciała, żeby w końcu się udało . Na forach przeczytałam, że takie niskie bety często oznaczały ciążę biochemiczną 😓 za dużo googluje przez te starania... Tyle czasu, że nie mogę chyba uwierzyć , że się udało 🤗. Cykle mam nieregularne, a ostatni miesiąc brałam tabletki anty, żeby pobudzić hormony(tak zalecił lekarz) no i ten cykl to nie do końca wiedziałam kiedy owulacja. Dzisiaj 32 DC 🤔
Nie, niskie bety nie oznaczają biochemicznej 😉 miałam 5 biochemicznych i wcale te moje bety nie miały po 30 tylko dużo więcej, poprostu spadały po kilku dniach. Jednorazowy wynik bety nic, kompletnie nic nie mówi poza tym czy jest ciąża. Dopiero przyrost informuje czy wszystko ok.
 
Nie, niskie bety nie oznaczają biochemicznej 😉 miałam 5 biochemicznych i wcale te moje bety nie miały po 30 tylko dużo więcej, poprostu spadały po kilku dniach. Jednorazowy wynik bety nic, kompletnie nic nie mówi poza tym czy jest ciąża. Dopiero przyrost informuje czy wszystko ok.
Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie okej. Już nie mogę się doczekać wyniku... Naprawdę... Nie wiem czym mam się zająć, żeby nie myśleć. Jutro dam znać jaka beta ♥️
 
Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie okej. Już nie mogę się doczekać wyniku... Naprawdę... Nie wiem czym mam się zająć, żeby nie myśleć. Jutro dam znać jaka beta ♥️
Przedewszystkim nie panikuj jak wynik będzie niski bo zapewne w 2 dni nie będzie jeszcze niewiadomo jak wysoka, ważne by było ok 66%. 😉
 
reklama
Moja pierwsza beta w tej ciąży wynosiła 6,5 a teraz jestem w 11 tc 😄 Po prostu wyłapałam ją bardzo wcześnie. Tak jak dziewczyny Ci radzą, musisz betę powtórzyć i wtedy będzie coś więcej wiadomo ;)
 
Do góry