reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska Beta HCG

reklama
Kochana moja beta 9,91 właśnie ma 3,5 roku i gdera mi nad uchem jak właśnie karmie jej brata i staram się aby usnął.
Swoją drogą beta z małym dwa dni po spozniajacej się miesiączce 47.

Poprostu jesteś bardzo krótko po zagnieżdżeniu i dopiero zaczęła się wytwarzać.
Czekamy na wieści jutro.
 
Kochana moja beta 9,91 właśnie ma 3,5 roku i gdera mi nad uchem jak właśnie karmie jej brata i staram się aby usnął.
Swoją drogą beta z małym dwa dni po spozniajacej się miesiączce 47.

Poprostu jesteś bardzo krótko po zagnieżdżeniu i dopiero zaczęła się wytwarzać.
Czekamy na wieści jutro.
Oczywiście dam znać jaki wynik 😍 😍
 
Też tak miałam 🙂 Baaaa a to potem nie było pęcherzyka jak powinien być, potem znowu zarodka... ile ja się naczytałam i wystresowałam a już będę wskakiwać w 27 tc 😉 Nie czytaj tyle! Ważne żeby przyrost był odpowiedni. Dziewczyny dobrze mówią że beta startuję prawie od zera a podwaja się co 2 dni. To jak miałaś betę np 5 (pow 5 mówimy o ciąży) to przecież nie urośnie do 300 w 2 dni 🙂
 
Też tak miałam 🙂 Baaaa a to potem nie było pęcherzyka jak powinien być, potem znowu zarodka... ile ja się naczytałam i wystresowałam a już będę wskakiwać w 27 tc 😉 Nie czytaj tyle! Ważne żeby przyrost był odpowiedni. Dziewczyny dobrze mówią że beta startuję prawie od zera a podwaja się co 2 dni. To jak miałaś betę np 5 (pow 5 mówimy o ciąży) to przecież nie urośnie do 300 w 2 dni 🙂
O jeju Ty to dopiero się najadlas stresu. Ale w moim przypadku jeśli wszystko będzie okej to oznacza, że owulacja się przesunęła 🤗. I pewnie też wszystko byłoby wtedy opóźnione 🤗 tak sobie myślę 😅
 
reklama
Do góry