reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski progesteron

A który masz tydzień ciąży?
No i teoretycznie powinnaś badanie wykonywać rano na czczo. Norma dla I trymestru jest od 11. A masz plamienia?
"Przygotowanie do badania: Pacjent nie musi być na czczo. Na badanie można zgłaszać się cały dzień." I tak też powiedziała mi pani w labo jak przyszłam zrobić badanie o 11:00 (tuż przed zamknięciem punktu) - pani zapytała co przyszłam zbadać, odpowiedziałam, że jestem w ciąży i chciałam sprawdzić progesteron, to pani powiedziała, że to nie trzeba być na czczo :)
 
reklama
Hej. Możesz napisać jaki miałaś wynik proga zanim zaczęłaś brać dupka? Jestem na samym początku ciąży, biorę dupka od pozytywnego testu bo pierwsza ciaze poroniłam.
Też miałam niski prog, biorę obecnie już 2x1 tabeltece dupka, jestem w 12+5 ciąży i jest wszystko okej.
 
Hej. Możesz napisać jaki miałaś wynik proga zanim zaczęłaś brać dupka? Jestem na samym początku ciąży, biorę dupka od pozytywnego testu bo pierwsza ciaze poroniłam.
Ok. 12 miałam. Badałam to w 4 tygodniu ciąży. Później już nie badałam od 6+3 zaczęłam brać dupka. Ani razu nie plamiłam, nic. Ale ze względu straty ciaxy 3 lata temu w 8 tygodniu, dostałam dupka 3x1, obecnie jestem w 14 tygodniu i kończę ostatnie opakowanie. Ciąża rozwija się prawidłowo.
 
Ja jestem dopiero 3 tyg 2 dni, w środę się dowiedziałam że jestem w ciąży, mój wynik progesteronu wynosił 22,2 więc chyba i tak całkiem dobrze. Mam nadzieję że i u mnie tym razem ciąża będzie przebiegała dobrze. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam [emoji3059]
Ok. 12 miałam. Badałam to w 4 tygodniu ciąży. Później już nie badałam od 6+3 zaczęłam brać dupka. Ani razu nie plamiłam, nic. Ale ze względu straty ciaxy 3 lata temu w 8 tygodniu, dostałam dupka 3x1, obecnie jestem w 14 tygodniu i kończę ostatnie opakowanie. Ciąża rozwija się prawidłowo.
 
Ja jestem dopiero 3 tyg 2 dni, w środę się dowiedziałam że jestem w ciąży, mój wynik progesteronu wynosił 22,2 więc chyba i tak całkiem dobrze. Mam nadzieję że i u mnie tym razem ciąża będzie przebiegała dobrze. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam [emoji3059]
To masz odpowiedni progesteron jak na początek ciąży, u mnie niestety ale był bardzo słaby. Ale i tak 2 tygodnie bez brania były dobrze. Takze myślę że u Ciebie tez będzie dobrze
 
Ja jestem dopiero 3 tyg 2 dni, w środę się dowiedziałam że jestem w ciąży, mój wynik progesteronu wynosił 22,2 więc chyba i tak całkiem dobrze. Mam nadzieję że i u mnie tym razem ciąża będzie przebiegała dobrze. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam [emoji3059]
Ja mam progesteron 61,90 zastanawiam się o co tu chodzi ...
 
reklama

Załączniki

  • E269F3EA-5B67-4080-A725-D7A45D64F14C.jpeg
    E269F3EA-5B67-4080-A725-D7A45D64F14C.jpeg
    111 KB · Wyświetleń: 148
Do góry