reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie AMH

reklama
Kiedyś widziałam, że w wątku ktoś pytał jak przebiega badanie PGD.Wiem, że badanie składa się z tych trzech etapów..1.Biopsja zarodków 2.Diagnostyka genetyczna 3.Transfer zarodków Ale każda klinika ma swoje autorskie metody przeprowadzenia PGD. Widziałam Ivimed o tym pisał, Invicta. Warto u pacjentek podpytać o szczegółach.
 
39 lat AMH 0,25 zdaniem lekarza zero szans nawet na in vitro. Kilka miesięcy później....już 19 tydzień ciąży i z optymizmem czekam na rozwiązanie.
 
Joanna4433, daje to nadzieje :) ja mam 27 lat AMH 0,42 FSH 23 :( diagnoza w lutym, w sierpniu podchodzę do pierwszej procedury IN VITRO, w jednym jajniku mam tylko jeden pęcherzyk anatralny a w drugim dwa :(
 
Trzymam kciuki! Pamiętam jakie ja miałam myśli po tym jak lekarz powiedział "nic z tego nie będzie" patrząc na wyniki....to było w październiku a w lutym zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym. Oczywiście wpadlam w jakaś obsesję i w międzyczasie szalałam z jakimś wiesiołkiem koenzymem Q10 i innymi:) Głowa do góry będzie dobrze!
 
Joanna4433, daje to nadzieje :) ja mam 27 lat AMH 0,42 FSH 23 :( diagnoza w lutym, w sierpniu podchodzę do pierwszej procedury IN VITRO, w jednym jajniku mam tylko jeden pęcherzyk anatralny a w drugim dwa :(
Trzymam kciuki! Pamiętam jakie ja miałam myśli po tym jak lekarz powiedział "nic z tego nie będzie" patrząc na wyniki....to było w październiku a w lutym zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym. Oczywiście wpadlam w jakaś obsesję i w międzyczasie szalałam z jakimś wiesiołkiem koenzymem Q10 i innymi:) Głowa do góry będzie dobrze!
 
Witajcie
Weszłam tu tak przypadkowo jestem trochę starsza od was i moje AMH rok temu było 0,757 1,5 roku temu straciłam ciąże w 17tyg i od tego czasu nic kompletnie nie pomaga stymulację miałam już tyle razy robiona przez ten czas monitoring pecherzyki były zastrzyki i nic kompletnie. Mam dzieci ale to moje pragnienie jakieś jest. Nie wiem czy drożność jajowodów czy po prostu wchodzę w menopauzę bo mam 40 lat i wiem ze to już za późno. Czytając ze z takim niskim AMH udaje się daje jakieś światełko. Teraz to chyba nawet drożności nie zrobią mi nigdzie. Gratuluje wam dziewczyny ze się wam udało [emoji4]pozdrawiam was serdecznie
 
Witajcie
Weszłam tu tak przypadkowo jestem trochę starsza od was i moje AMH rok temu było 0,757 1,5 roku temu straciłam ciąże w 17tyg i od tego czasu nic kompletnie nie pomaga stymulację miałam już tyle razy robiona przez ten czas monitoring pecherzyki były zastrzyki i nic kompletnie. Mam dzieci ale to moje pragnienie jakieś jest. Nie wiem czy drożność jajowodów czy po prostu wchodzę w menopauzę bo mam 40 lat i wiem ze to już za późno. Czytając ze z takim niskim AMH udaje się daje jakieś światełko. Teraz to chyba nawet drożności nie zrobią mi nigdzie. Gratuluje wam dziewczyny ze się wam udało [emoji4]pozdrawiam was serdecznie
[/QUOT Bardzo mi przykro:( a czy mogę zapytać co się stało że straciłaś ciążę? Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj. Pytam ponieważ sama mam ciągle z tyłu głowy strach o utratę ciąży zwłaszcza że na początku była to ciąża bliźniacza ale w 13 tyg dowiedziałam się o stracie jednego z nich. No i od tamtego momentu strasznie się stresuję czy wszystko dobrze się skończy.
 

Nie wiem jaka była przyczyna ponoć przez krwiaka którego miałam od 10 tc, w nocy z 1 na 2 styczeń dostałam skurczy na izbie przyjedź odeszły wody i już nie chcieli zatrzymać bo nie ratuje się ciąży do 24 tc jak dobrze pamietam, wspomnienia ciężkie. I przykre bo teraz nie mogę zajść w ciąże, może jestem po prostu już za stara.
 
reklama

Bądź pozytywnej myśli bo stres tez może narobić dużo złego, będzie dobrze na pewno [emoji8]
 
Do góry